THY TÜBİTAK Hastane Ve Maliye Bakanlığı 671 Kamu Personel Alımı

THY TÜBİTAK Hastane Ve Maliye Bakanlığı 671 Kamu Personel Alımı

Türk Hava Yolları, TÜBİTAK, Hastane ve Maliye Bakanlığı 671 kamu personel alımı ilanlarına başvurular kabul ediliyor. En az ilkokul mezunu adaylar kamu kurumunda nasıl istihdam edileceği paylaşıldı.

THY, TÜBİTAK Hastane ve Maliye Bakanlığı 671 kamu personel alımı ilanları başvuruları başladı. Kamu kurumları iş ilanlarına başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

TÜBİTAK Kamu Memur Alımı İŞKUR İlanları

TÜBİTAK personel alımı ilanına göre adaylar Türkiye genelinden başvuru yapacak. İkamet şartsız ilana başvuracaklar için ek tercih sebepleri ilave edildi. Kurum ilanı başvuruları 8 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak. TÜBİTAK İşçi Alımı; T.C. Vatandaşı olmak. Kamu Haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. İlan detayları için tıklayın.

THY İkram Hizmetleri Personel Alımı İŞKUR’da Yayınlandı

Türk Hava Yolları personel alımı için İŞKUR ilanı yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. THY DE_CO İkram Hizmetleri A.Ş. tarafından alımı yapılacaklar için şartlar paylaşıldı. En az ilkokul mezunu ve 45 üst yaşla personel alımı başvuru şekilleri sunuldu. 18-45 yaş arası. Minimum ilkokul mezunu. Ayakta ve vardiyalı çalışmasına engel olabilecek bir hastalığı olmayan. Eski DO&CO çalışanı olmayan. Vardiyalı çalışabilecek. Bulaşıkçı alımı yeterli mesleki/teknik bilgi ve tecrübe isteniyor. İlan detayları için tıklayın.

Hatay Mustafa Kemal Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı İlanları

Üniversite Hastanelerinde iş arayanlar bu ilana Türkiye genelinden başvuru yapılacak. Hatay Mustafa Kemal Üniversite Hastanesi 139 personel, memur, işçi, ve kamu personeli alımı yapılıyor. KPSS sıralaması ile alım sonuçlandırılacak. Mülakat sınavı yok olup, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir. Hastane Personeli Alımı Branş Listesi; Büro personeli, kaloriferci, temizlikçi, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis, sağlık personeli ve hemşire branşlarında yapılacak. Her branş karşılığı olan öğrenim durumları aşağıda sunulan kılavuz içerisinde tablo halinde yer alıyor. İlan detayları için tıklayın.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor!

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 kamu personel alımı başvuruları 1-15 Mart 2024 tarihleri arasında yapılacak. Maliye Bakanlığı 400 kamu personeli alımı iş ilanları yayınlayarak başvuruları almaya başlayacak. Kurum tarafından sunulan kılavuzda kadro karşılığı olan şehirlere alım yapılacak. Kurum ilanına başvuruları nasıl ve hangi şartlarda alınacak? Maliye Bakanlığı 400 kamu personeli alımı şehir tablosu yayınlanarak başvuruları almaya başlayacak. 81 İl kontenjan dağılımı ve başvuru şartları açıklandı. Bakanlık istihdamı giriş sınavı ile yapacak. İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.