Mustafa Kemal Üniversite Hastanesi 139 İşçi, Memur ve Personel Alımı

Mustafa Kemal Üniversite Hastanesi 139 İşçi, Memur ve Personel Alımı

Hatay Mustafa Kemal Üniversite Hastanesi 139 işçi, memur, personel ve kamu personeli alımı yapılıyor. Sağlık alanında bazı branşlar içerisinde bulunuyor. KPSS puan sıralaması ile istihdam gerçekleşecektir.

Üniversite Hastanelerinde iş arayanlar bu ilana Türkiye genelinden başvuru yapılacak. Hatay Mustafa Kemal Üniversite Hastanesi 139 personel, memur, işçi, ve kamu personeli alımı yapılıyor.

KPSS sıralaması ile alım sonuçlandırılacak. Mülakat sınavı yok olup, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir.

Hastane Personeli Alımı Branş Listesi

Büro personeli, kaloriferci, temizlikçi, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, mühendis, sağlık personeli ve hemşire branşlarında yapılacak. Her branş karşılığı olan öğrenim durumları aşağıda sunulan kılavuz içerisinde tablo halinde yer alıyor.

Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak.

7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması sonucunda atanmaya engel hali bulunmamak.

Herhangi bir kurumda (657 sy. K. 4/B) sözleşmeli olarak istihdam edilenlerin; hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da belirlenen istisnalar hariç, sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren, sözleşmeyi yenilememeleri hâlinde sözleşmenin bitiminden itibaren en az bir yıl geçmiş olması gerekmektedir.

2022 KPSS (B gurubu) sınavına girmiş olmak, (Lisans mezunları için 2022 KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, Orta öğretim mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır.)

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece birine başvurabilecek olup, birden fazla kadroya başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sağlık personeli Üniversitenin tüm hastanelerinde, diğer personel Üniversitemizin ilçeler dahil tüm birimlerinde (açık / kapalı alanlarında, tarımsal uygulama alanlarında, hastanelerinde, park bahçe alanlarında) görevlendirilebilecektir.

Hastane İş İlanları Başvuru Tarihleri

Başvurular; ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günden itibaren başlar ve 18 Mart 2024 tarihinde sona erer. Elektronik ortamda Üniversite web sayfasında (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr ) ilan edilecek link üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak 15 gün içerisinde yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.