SYDV Bakanlık ve Büyükşehir Belediyesi 1106 Kamu Personeli Alımı

SYDV Bakanlık ve Büyükşehir Belediyesi 1106 Kamu Personeli Alımı

Kurumlar bünyelerinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı duyurusunda bulundu. İlana göre 3 farklı kamu kurumu bünyelerinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda kamu personeli duyurusunda bulundu.

3 farklı kamu kurumu personel alımı yapacak. Bakanlık belediye ve SYDV personel alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 3 şehirde personel alımı, Gençlik ve Spor Bakanlığı 1017 ile Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyelerinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1017 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Gençlik ve spor bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli işçi alımı yapıyor. Gençlik ve spor bakanlığı 1017 sürekli işçi duyurusunda bulundu. 767 normal, 144 engelli ve 106 eski hükümlü personel alımı yapacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) 1017 Sürekli İşçi Alımı İŞKUR İlanı İçin Tıklayınız

Bursa Büyükşehir Belediyesi 85 İtfaiye Eri Alımı

Bursa büyükşehir belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı duyurusunda bulundu. İlana göre çalışmaya engel bir durumu olmayan 85 adet itfaiye eri alımı yapıyor. En az 4 yıllık lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği belirtilmişti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi 85 İtfaiye Eri Alımı İçin Tıklayınız

SYDV 3 Şehirde Devlet Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 3 farklı şehirde personel alımı yapıyor. İlana göre Akçakoca Sivas ve Kocaeli sosyal yardımlaşma vakıfları 4 kamu personeli alımı yapılacak. 4 kamu personeli alımı için adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması gerekmektedir.

SYDV 3 Şehirde Devlet Personel Alımı İçin Tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.