KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları

KPSS 55 puanla Belediye itfaiyeci tahsildar ve memur alımı iş ilanları

Kamu kurum ve kuruluklarına memur alımı için iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Son yayınlanan ilana göre Belediye en az KPSS 55 puanla tahsildar, itfaiye eri ve memur alımı yapacak. Belediye memur alımı detayları yazımızda…

Kamu iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan yeni ilanda en az KPSS 55 puanla Belediye itfaiye eri, tahsildar ve memur alımı iş ilanlarını duyurdu. memur ataması için gerekli şartlar erişime kılavuz şeklinde sunuldu.

TAŞPINAR BELEDİYESİ MEMUR ALIM İLANI

Taşpınar Belediye Başkanlığına istihdam edilmek üzere Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Mahalli İdarelere ilk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerince alım yapılacaktır.

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Kılavuzda belirtilen öğrenim durumunu taşımakla beraber 2020 yılı en az KPSS 55 puanı bulunuyor olması isteniyor.

Kamu kurumlarından çıkarılmamış olması gerekmektedir.

tfaiye-eri-bayan-kadro.jpg

İtfaiyeci için; Kılavuzda belirtilen boy ve kilo orantısına sahip olması gerekiyor.

İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adayların Sağlık açısından kapalı mekan, daralan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmak.

İtfaiye teşkilatının ihtiyacına göre belirlenen,13.10.1983 tarihli ve 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu Hükümlerince verilene az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURU TARİHİ, ŞEKLİ VE YERİ

Başvurular 12 Nisan 2021 ile 16 Nisan 2021 tarihleri arasında mesai günlerinde, mesai saatleri içerisinde, Taşpınar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaatlarını yapabilirler. Başvuru belgelerini elektronik ortamda [email protected] internet adresine, Şahsen yapılan başvurularda Taşpınar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Memur alımı, itfaiyeci alımı ve tahsildar alımı için öğrenim durumu; Lisans düzeyinde Eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak, sadece itfaiye eri için en az B Sınıfı Sürücü belgesi sahibi olmak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.