KPSS 50 Puanla Lise Önlisans Lisans Mezun İşçi ve Memur Alımı

KPSS 50 Puanla Lise Önlisans Lisans Mezun İşçi ve Memur Alımı

Kamu kurumlarına memur alım ilanları Kasım ayında da devam ediyor. Lise Ön lisans ve Lisans mezunu 2373 kişi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Şartlara ve ilan listesine haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Kamuya işçi alımı ve memur alımı kategorilerinde yayınlanmış ilanlara göre 2373 boş kadro doldurulacak. Yayınlanan ilanların içeriğine göre başvuru yapacak olan adaylar en az lise en çok lisans mezunu olması gerekecek. Devlet Kurumları tarafından paylaşılan ilanlara göre başvuru yapacak olan adaylar için bazı genel ve özel şartlar aranacak. İlan detayları sizler için haber içeriğinde verilmiştir.

KPSS 50 Puan!

Devlet kurumları tarafından yayınlanan ilanları göre bazı ilanlarda KPSS şartı aranmazken, bazı ilanlar da KPSS puanı en düşük 50 olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Kasım ayından yayınlanan ilanlar içerisinde belediyeler, bakanlıklar. Bankalar ve kamu kurumları yer almaktadır.

KPSS Puan Şartı

Kamu kurumları tarafından yayınlanan ilanlarda ÖSYM tarafından yapılmış olan KPSS-2020, KPSS-2021 ve KPSS 2022 tarihleri yapılmış olan sınavlardan en az 50 almış olmak gereklidir. Kurumlar tarafından yayınlanan ilan içeriklerinde hangi kurum hangi yıl yapılan KPSS ile alım yapacağı bilgisiz sizlere verilmiştir.

Halkbank 1375 Kamu Personeli Alımı İlanı

Halkbank kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1375 memur alımı yapılacak. İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 27 Ekim 2022 tarihi itibariyle ilana başvuru yapabileceklerdir. Başvuru için tıklayınız.

MSB 65 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Milli Savunma Bakanlığı, kendi bünyesinde olan personel eksikliğini karşılamak üzere 65 memur alımı yapacağını Resmi Gazete de yayınladı. Yayınlanan ilana göre işe alınacak olan 65 memur uzman yardımcısı kadrosunda istihdam edilecektir. Milli Savunma Uzman yardımcısı nasıl olunacağı kılavuz şeklinde adayların erişimine açıldı. Başvuru için tıklayınız.

Kızılay Lise Ön lisans Lisans Mezun KPSS Şartsız 4 İlde Personel Alımı

Kızılay kendi bünyesinde 8 farklı kadroda her kadro için devlet personeli alımı yapacak. Alım yapılacak kadrolar; dikim/yapıştırma ustası, insan kaynakları uzmanı, araştırma ve geliştirme uzmanı, doktor, satın alma uzmanı, yaşlı bakım teknikeri, muhasebe uzmanı ve kulak burun boğaz uzmanı alımı yapılacak. Başvuru için tıklayınız.

Ticaret Bakanlığı 419 Memur Alımı Resmi Gazetede Yayınlandı

Memur olarak çalışmak isteyenler için ticaret Bakanlığı iş imkanı sağlıyor. Bakanlık tarafından yayınlanan ilanda 419 personel alımı yapılacaktır. Ticaret Bakanlığı 419 memur alımı ilanı resmi gazetede yayınlandı. Başvuru için tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 500 Kamu Personeli ve Memur Alımı!

Adalet Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 500 kamu personeli ve memur alımı yapacağını duyurmuştu. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru sistemi 10 Kasım 2022 tarihinde açılacak. İşe alınacak olan kamu personelleri ÖSYM tarafından yapılacak sınav sonucuna göre belirlenecektir. Başvuru için tıklayınız.

Aktaş Belediyesi Bay-Bayan KPSS 55 Puanla Düz Memur Alacak

Aktaş Belediyesi kendi bünyesinde ki eksikliği tamamlamak için; 11 kadro derecesin de üniversitelerin lisans düzeyinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ve Ekonometri veya Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olan adaylar arasında 1 düz memur alımı yapacak. Başvuru için tıklayınız.

Sakarya Üniversitesi 11680 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı!

Sakarya Üniversitesi yayınladığı ilana göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı unvanlarda kamu personeli alımı yapacak. Üniversite başvuru kılavuzu ilanına göre 2 farklı unvanlarda 3 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adayların KPSS P3 ve P93 puan türünde puana sahip olmaları gerekmektedir. Başvuru için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.