Kamuya 500 Sürekli İşçi, Memur ve Kamu Personel Alımları Başladı

Kamuya 500 Sürekli İşçi, Memur ve Kamu Personel Alımları Başladı

Kamuya 500 memur, işçi ve kamu personeli alımı yapılacaktır. KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere iki kategoride yapılacak olan alımlar için en az lise mezunlarından alım yapılacaktır. Kurum listesi ve haber linki verildi.

Kamuya Sürekli İşçi, Memur ve Kamu Personel Alımı İlan Duyurusu

Alımlar; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Kahramanmaraş Çağlayancerit Belediyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları bünyesinde alımlar alım yapılacaktır.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Bakanlık bünyesine bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 2 büro personeli alımı yapılacaktır. Adayların 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından minimum 60 taban puan almış olması gerekiyor. Alımlar Manisa Yunusemre SYDV tarafından yapılacaktır. Başvurular başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

EGM Polisevi İşçi Alımı Yapıyor

En az ilkokul mezunlarından alınmak üzere servis komisi ve mutfak görevlisi alımı yapılacaktır. 2 işçi alımı yapılacaktır. Yayımlanan kılavuzuna göre “servis komisi için asgari ücret mutfak görevlisi için ise asgari ücretin %5 fazlasın da” maaş ödemesi yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sınavsız 3 Personel Alımı Yapılacak

MAKÜ bünyesinde istihdam etmek üzere devlete 2 destek personeli ve 1 mühendis alımı yapılacaktır. Mühendis alımı; bilgisayar mühendisi ve yazılım mühendisi bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. Destek personeli alımı; lise mezunlarından alım yapılacak olup, B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. KPSS 2022 sınavından en az 60 puan almış olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kahramanmaraş Çağlayancerit Belediyesi Zabıta ve VHKİ Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu, resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre 2 VHKİ İktisat ve Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölüm mezunlarından, 2 zabıta memuru Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ve 1 bölüm fark etmeksizin önlisans mezunlarından alım yapılacaktır. Ayrıca zabıta memuru kadrosu için ise B sürücü belgesi istenmektedir. KPSS 60 taban puanı bu ilan içinde aranmaktadır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

2023-guncel-kamu-isci-alimi-ilanlari.jpg

TCDD Memur Ataması Yapıyor

Kamu kurumu bünyesinde 1 elektrik teknisyeni alımı yapılacaktır. Geçici kadro da yapılacak olan alımlar için KPSS puan şartız alım yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

TCC memur alımı, Belediye zabıta memuru alımı, polisevi işçi alımı, 2023 sürekli işçi alımı, 2023 İŞKUR ilanları, 2023 Resmi Gazete ilanı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.