EGM Polisevi En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

EGM Polisevi En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü (Polisevi), işçi alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartsız yapılacak olan alımlar için en az ilkokul mezunlarından alımlar gerçekleşecektir. Başvuru sürecine dair detaylar haberimizde verilmiştir.

EGM Polisevi İşçi Alımı Duyurusu

Emniyet Genel Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 1 mutfak görevlisi ve 1 servis komisi kadroların da işçi alımı yapacaktır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir? Kimler Başvuru Yapabilir?

00007540377 İŞKUR iş ilan numarası ile servis komisi alımı: En az ilkokul mezunlarının başvuru yapmasının yanı sıra en fazla ise lisans mezunlarından başvurular alınacaktır. Adaylardan eğitim durumlarını gösteren belge istenmektedir. Adli sicil ve arşiv kaydı belgesini istenmektedir. Üst genç sınır ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmamış olup 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir.

Sabıka kaydı bulunmayan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanan adaylardan başvurular alınacaktır. Arşiv soruşturmasında mülakatı kazanan adaylara yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktı. Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

00007540357 İŞKUR iş ilan numarası ile mutfak görevlisi alımı: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından alım yapılacaktır. Öğretim düzeyi olarak bir önceki kadroda olduğu gibi en az ilkokul mezunları en fazla işler lisans mezunlarından başvurular alınacaktır.

Adaylardan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak suretiyle hijyen eğitim sertifikası istenmektedir. Yapılacak olan mülakat sınavında sertifika sahibi olan adaylar bir adım öne geçmektedir.
Mülakatı kazanan adaylardan sağlık raporu istenmektedir. Görevinizi yapmanızı engel olabilecek akılsal veya fiziksel sağlık sorununuzun olmaması gerekmektedir.

Yine mülakatı kazanan adaylara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılacak olan arşiv soruşturmasına engel teşkil edici bir durumunuzun çıkması gerekmektedir.

isci-alimi.jpg

Polisevi Personel Alımı Sosyal İmkanlar

İşe alınacak personeller işçiye statüsünde çalışacak olup lojman imkanı bulunmamaktadır. Ayrıca kılavuza göre servis komisi için asgari ücret mutfak görevlisi için ise asgari ücretin %5 fazlasında maaş ödemesi yapılacaktır.

İşçi Alımı Başvurular Nasıl Yapılacak?

Fethiye polis evi işletmeciliği tarafından yapılacak olan alımlar için başvurular 23 Mayıs 2023 tarihinde başlamış olup, 29 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

2023 işçi alımı, 2023 EGM personel alımı, son dakika EGM işçi alımı, Muğla iş ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.