Kamu Memur Alımı! Belediyeler Ve Üniversiteler 428 Memur Alacak

Kamu Memur Alımı! Belediyeler Ve Üniversiteler 428 Memur Alacak

Belediyeler ve Üniversiteler kamu memur alımı yapıyor. Şubat ayı itibari ile Belediye ve Üniversiteler tarafından 428 memur alacak. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanlar Şubat ayı itibari ile başladı.

Belediyeler ve Üniversiteler farklı kadrolarda 428 kamu memur alımı yapacaklarını duyurdu. Birçok unvanda alımı olan ilanlara göre sağlık personeli alımı, zabıta memuru alımı, temizlik görevlisi, şoför, aşçı, güvenlik ve büro personeli alımı kadrolarına alımlar gerçekleştirilecek.

Belediye 25 Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı bekleyenler için yeni iş ilanları yayımlandı. Bursa Osmangazi Belediyesi Resmi Gazete üzerinden 25 zabıta memuru alımı iş ilanı yayınladı. Zabıta memuru alımı ilanına en az lise mezunu adaylar başvuracak.

Belediye Zabıta Memuru Alımı İçin Tıklayın.

Belediye Kamu Memur Alımı

Konya Meram Belediyesi KPSS 65 puanla kamu memur alımı ilanı yayımlandı. Belediye kamu memur alımı kapsamında zabıta memuru alımı gerçekleştirecek. Başvurular 17 Mart 2023 tarihine kadar sürecek.

Belediye Kamu Memur Alımı İçin Tıklayın.

Fırat Üniversitesi 198 Kamu Personeli Alımı

Fırat Üniversitesi 15 ayrı meslekte 198 kamu personeli alımı yapıyor. Fırat Üniversitesi KPSS puan sıralamasına göre sıralama yapacak. Üniversite şoför, aşçı, tekniker, hemşire ve sağlık teknikeri kapsamında 198 alım gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayın.

Marmara Üniversitesi 51 Devlet Personeli Alımı

Marmara Üniversitesi Şehir Hastanesi tarafından güncel lise mezunu 51 devlet personeli alımı yapıyor. Resmi Gazete üzerinden yayınlanan ilana göre sağlık teknisyeni, hasta bakımı, bahçıvan, şoför ve temizlik görevlisi alımı kadrolarına 51 alım gerçekleştirilecek.

Devlet Personeli Alımı İçin Tıklayın.

Düzce Üniversitesi 157 Daimi İşçi Alımı

Düzce Üniversitesi tarafından daimi işçi alımı iş ilanları yayımlandı. KPSS 60 puanla 10 kadroda 157 alım yapılıyor. Daimi işçi alımı kapsamında büro personeli, güvenlik görevlisi, destek personeli, fizyoterapist, psikolog, mühendis, ebe, hemşire, sağlık teknikeri ve sağlık personeli alımı yapılıyor.

Daimi İşçi Alımı İçin Tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.