Düzce Üniversitesi En Az Lise KPSS 60 Puanla 157 Personel Alacak

Düzce Üniversitesi En Az Lise KPSS 60 Puanla 157 Personel Alacak

Düzce Üniversitesi personel alımı iş ilanları kılavuzu yayımlandı. Resmi Gazete üzerinden az önce yayımlanan ilana göre KPSS 60 puanla 157 personel istihdamı yapılacak. İlana göre en az lise mezunu adaylar başvuru yapacaklar.

Düzce Üniversitesi 01 Şubat 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden iş ilanları kapsamında personel alımı yapıyor. Üniversite bünyesinde kadrolarına 157 güvenlik görevlisi, büro memuru, destek personeli, sağlık personeli alımı ve diğer farklı unvanlarda en az lise mezunu adaylardan KPSS 60 puanla alım gerçekleştirecek.

Düzce Üniversitesi Unvanlar Ve Şartları

10 Büro Personeli Alımı; önlisans Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, İşletme Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Nüfus ve Vatandaşlık, Çağrı Merkezi Hizmetleri ya da Sosyal Güvenlik mezunu olmak.

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı; Özel Güvenlik ve Koruma mezunu ve Kimlik kartına sahip olmak.

49 Destek Personeli Alımı; en az lise mezunu Bahçecilik veya Hasta ve Yaşlı Hizmetleri mezunu olmak veya önlisans programlarından Otobüs Şoförlüğü (Kaptanlık), Otobüs Şoförlüğü, Otobüs Kaptanlığı mezunu olmak.

1 Fizyoterapist Alımı; lisans düzeyinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon mezunu olmak.

1 Psikolog Alımı; lisans psikoloji mezunu olmak.

1 Mühendis; lisans programlarından biyomedikal mühendisliği mezunu olmak.

4 Ebe; ebelik programlarından lisans denginde mezun olmak.

58 Hemşire Alımı; en az lise okullarından Hemşirelik-Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik-Ebelik Sağlık Memurluğu mezunu olmak. Veya lisans programlarından ise Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Sağlık Memurluğu mezunu olmak.

20 Sağlık Teknikeri Alımı; önlisans Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım, diyaliz, Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Radyoterapi mezunu olmak.

3 Diğer Sağlık Personeli Alımı; lise mezunu okullardan Acil Sağlık Hizmetleri veya Anestezi ve Reanimasyon mezunu olmak. Lisans mezunu adayların ise perfüzyon mezunu olmaları gerekiyor.

Üniversite Sağlık Personeli Alımı Başvuru Süreçleri

Düzce Üniversitesi başvuruları 01 Şubat 2023 ile 15 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular Düzce Üniversitesi internet sitesi üzerinden Sözleşmeli Personel Başvuru ve Sonuç İşlemleri sayfasından yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.