Kamu Kurumları KPSS’siz 501 İşçi, Memur ve Personel Alımları İlanı

Kamu Kurumları KPSS’siz 501 İşçi, Memur ve Personel Alımları İlanı

3 kamu kuruluşları 501 işçi, memur ve personel alımları ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar en az ilkokul mezunu adaylar KPSS’siz olarak başvuru yapılacak ilanda bulunuyor. Hangi kurum kaç personel alımı yapacağı detayları...

Kamu kurumları KPSS’siz 501 İşçi, Memur ve Personel Alımı Başvuruları Başladı!

2 kamu kurumu en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği iş ilanları bulunuyor. TYP ilanları KPSS’siz diğer ilanlar KPSS sıralaması ile başvuru kabul edilecek. Üniversite, Özel İdare, Milli Eğitim ve daha diğer kurumların listesini sunduk. Her ilanda başvuru şartları farklı olduğu üzere ilana giriş yaparak inceleyiniz.

Kamu İşçi Alımı İlanları Başvuruları Alınıyor

En az lise mezunu olan adaylar bu iş ilanlarını kaçırmayın. En az KPSS 55 puanla başvuru kabul edilen ilan olarak sunuldu. Türkiye genelinden Iğdır Üniversitesi ilanına başvuru yapılabilir. Destek personeli olma şartları şöyle sunuldu.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Iğdır İş İlanları Başvuru Şekli

Adaylar başvuru evraklarını eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Üniversite sorumlu değildir.

Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar istenilen bilgi ve belgelerini “IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Personel Daire Başkanlığı) Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Rektörlük Binası Kat 3” adresine gönderecektir. Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (476) 223 00 10,(5 hat) telefonlardan bilgi alabilecektir.

İlan detayları için tıklayın.


Yeni İŞKUR TYP Personel Alımı ve 349 İşçi Alımı İlanları

Son yayınlanan iş ilanlarına göre 7 şehirde Toplum Yararına Programları kapsamında 349 kişi alınacak. Bu 7 şehir il ve ilçe müdürlükleri alımı yapıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Özel İdaresi ve İl Göç Müdürlükleri bu ilanları yayınlayan kurumlardır. Her şehrin başvuru tarihleri farklı olduğu üzere inceleyiniz.

TYP İşçi Alımı Şehir Listesi

Kahramanmaraş, Ankara, Adıyaman, Antalya, Bolu, Bayburt ve İstanbul İlleri ilana çıktı. Aşağıda verilen link adresine şehrinizi yazarak arama tuşuna basın ve ilanlara ulaşın.

İlan detayları için tıklayın.

Selçuklu Üniversite Hastanesi 110 İşçi ve Kamu Memur Alımı Kılavuzu

Resmi Gazete İlanına göre Konya Selçuk Üniversitesi 110 işçi alımı, personel alımı ve kamu personeli alımı yapıyor. Kurum ilanına en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS sıralaması ile işe alım yapılacak.

Selçuk Üniversitesi Personel Alım İlanı

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'da yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 110 (yüz on) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.