Selçuk Üniversite Hastanesi 110 İşçi, Personel Ve Kamu Memur Alımı

Selçuk Üniversite Hastanesi 110 İşçi, Personel Ve Kamu Memur Alımı

Selçuk Üniversite Hastanesi 4/B sözleşmeli personel alımı kılavuzu yayınlandı. 110 işçi alımı, personel alımı ve kamu memur alımı ilanına nasıl başvuru yapılacağı açıklandı. En az lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak.

Selçuklu Üniversite Hastanesi 110 İşçi ve Kamu Memur Alımı Kılavuzu!

Resmi Gazete İlanına göre Konya Selçuk Üniversitesi 110 işçi alımı, personel alımı ve kamu personeli alımı yapıyor. Kurum ilanına en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS sıralaması ile işe alım yapılacak.

Selçuk Üniversitesi Personel Alım İlanı

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'da yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 110 (yüz on) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Branş Listesi

Hemşire, eczacı, diğer sağlık personeli, tekniker, büro personeli, destek personeli, sağlık personeli, temizlikçi, şoför, aşçı, tıbbi sekreter, hasta bakıcı, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

Genel Başvuru Durumları

Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak. Aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.

Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans mezunlarının 2022 KPSS (B) sınavına girmiş olması.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Sadece bir unvan kodu için başvurulacaktır. Birden fazla unvan kodu için başvuru yapılması halinde tüm başvuruları geçersiz sayılacak ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

Eczacı unvanı için KPSS sınav şartı aranmayacaktır. Müracaatlar komisyonca incelenecek olup şartları uymayanlar kuraya katılamayacaktır. Şartları uyanların 2 (iki) adaydan fazla olması halinde aday ve yedek adaylar noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. Kura tarihi ve yeri adaylara Hastanemiz http://hastane.selcuk.edu.tr web adresinden duyurulacak olup, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Müracaat Şekli ve Tarihleri

Müracaatlar, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 8 Şubat 2024 (mesai bitimine kadar) Üniversite “hastaneilan.selcuk.edu.tr” web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Konya iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.