Kamu İşçi Alımı İlanları! En Az Lise ve KPSS 55 Puan Gerekiyor

Kamu İşçi Alımı İlanları! En Az Lise ve KPSS 55 Puan Gerekiyor

Kamu işçi alımı ilanları kapsamında yayınlanan ilanda başvurular bitiyor. En az lise mezunu olanlar ile en az KPSS 55 puanı bulunan adaylar nasıl başvuru yapacağı paylaşıldı. Kamu kurumuna başvuru yapılma şekli kılavuz ile sunuldu.

Kamu İşçi Alımı İlanları Başvuruları Alınıyor

En az lise mezunu olan adaylar bu iş ilanlarını kaçırmayın. En az KPSS 55 puanla başvuru kabul edilen ilan olarak sunuldu. Türkiye genelinden Iğdır Üniversitesi ilanına başvuru yapılabilir. Destek personeli olma şartları şöyle sunuldu.

Iğdır İş İlanları Başvuru Şekli

Adaylar başvuru evraklarını eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan, eksik belgeli başvurulardan ve postada meydana gelen gecikmelerden Üniversite sorumlu değildir. Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar istenilen bilgi ve belgelerini “IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ (Personel Daire Başkanlığı) Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Rektörlük Binası Kat 3” adresine gönderecektir. Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (476) 223 00 10,(5 hat) telefonlardan bilgi alabilecektir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Destek Personeli Alımı 1 kişi: Ortaöğretim kurumlarından (Lise ve Dengi) mezun olmak. Sıhhi tesisat alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak.

Destek Personeli 1 kişi: Ortaöğretim kurumlarından (Lise ve Dengi) mezun olmak. MEB onaylı çinici, mandrel ile cam boncuk yapımı, sır ve döküm ve yağlı boya resim ile ilgili belgelere/sertifikalara sahip olmak.

Destek Personeli 1 kişi: Ortaöğretim kurumlarından (Lise ve Dengi) mezun olmak. İnşaat ile ilgili ustalık veya kalfalık belge/sertifikaya sahip olmak. MEB onaylı betonarme kalıp sistemleri ile ilgili kalfalık belgesine sahip olmak. İlgili alanda en az 2 yıl tecrübeli olmak.

Destek Personeli Alımı 1 kişi: Herhangi ön lisans programından mezunu olmak. MEB onaylı minyatür, kösele çanta yapımı, davul derisinden aksesuar yapma, keçe aksesuarları yapımı ile ilgili belgelere/sertifikalara sahip olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.