Kamu Kurumları 8500 TL Maaşla Memur Kamu Personeli Alımı Başladı

Kamu Kurumları 8500 TL Maaşla Memur Kamu Personeli Alımı Başladı

Kamu Kurumları 8500 TL maaşla istihdam edilmek üzere memur ve kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdu. Her alım için başvuru özel şartları açıklandı. 2 üniversite ve 2 bakanlık olmak üzere toplamda 4 kamu kurumları kamu personeli alımı yapıyor.

Yayınlanan memur alımı ve kamu personeli alımı ilanlarına göre Adıyaman Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Orman Genel Müdürlüğü bünyelerinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 8500 TL maaşla toplamda 93 memur alımı ve kamu personeli alımı yapıyor.

Adıyaman Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. Üniversite ilana göre 2 adet iç denetçi alımı yapıyor. Üniversite mezunu adaylarının bu ilana başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Adıyaman Üniversitesi memur alımı son başvuru tarihi 13 Eylül 2022 olduğu belirtilmiştir.

Adıyaman Üniversitesi Memur Alımı İçin Tıklayınız

İstanbul Teknik Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Resmi Gazete üzerinden bir yazılım geliştirme uzmanı ve 2 kıdemli yazılım uzmanı ile beraber toplamda 3 adet memur alımı yapacağını duyurdu. Üniversite son başvuru tarihleri 14 Eylül 2022 olduğu belirtildi.

İstanbul Teknik Üniversite Memur Alımı İçin Tıklayınız

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı olanlarda kamu personeli alımı yapıyor. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği belirtildi. İlana göre bakanlık bir aşçı ve 4 temizlik görevlisi alımı yapıyor. Bakanlık iş ilanları son başvuru tarihleri 14 Eylül 2022 olduğu belirtildi.

Bakanlık Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayınız

Orman Genel Müdürlüğü mühendis, tekniker ve teknisyen alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre Orman Genel Müdürlüğü 83 kamu personeli alımı yaparak istihdam yapacağı bildirildi. Orman Genel Müdürlüğü 59 mühendis, 16 tekniker ve 8 teknisyen olmak üzere toplamda 83 kamu personeli alımı yapıyor. Bakanlık iş ilanları son başvuru tarihi 10 Eylül 2022 tarihidir.

Orman Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı İçin Tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.