Kamu KPSS 60 Puanla İtfaiye eri ve zabıta memuru alım ilanı

Kamu KPSS 60 Puanla İtfaiye eri ve zabıta memuru alım ilanı

Kamu kurumu KPSS 60 puanı bulunan adaylar bu ilan size göre kaçırmayın. İtfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı ilanı yayınlandı. Alıma başvuru yapacaklar için şartlar ve tarihleri kılavuz şeklinde detaylandırıldı.

Kamu kurumu tarafından en az KPSS 60 puanla itfaiye eri alımı ve zabıta memuru alımı ilan edildi. Çanakkale Belediye Başkanlığı tarafından çıkılan ilana başvuruların nasıl yapılacağı açıklandı. Adaylarda aranan genel şartlar ile birlikte başvuru tarihleri sunuldu.

Başvuruların Alınma Şekli ve Tarihleri

Adaylar 23 Ağustos 2021 tarihinden 27 Ağustos 2021 tarihi mesai bitimine kadar, İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No:132 17100 ÇANAKKALE adresindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

Boy ve kilo ölçümü sağlık personeli gözetiminde İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No:132 17100 ÇANAKKALE adresindeki Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğünde kurum doktoru tarafından yapılacaktır.

Başvuru Özel Şartları

İtfaiyeci alımı 6 kişi; itfaiyecilik ve yangın güvenliği veya sivil savunma ve itfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az C sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekiyor.

Zabıta alımı 3 kişi; yerel yönetimler, işletme / işletmecilik, iş idaresi, iş idaresi ve iktisat, yönetim ve organizasyon, iktisat, kamu yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı 3 kişi; tıbbi laboratuvar, ilk ve acil yardım, mahalli idareler, mahalli idareler (zabıta) veya yerel yönetimler önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması isteniyor.

Zabıta memuru ve itfaiye eri kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması istenmektedir. Boy ve kilo tespitleri belediye tarafından yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.