Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C veya B ehliyetli)

Kamu 4 ile 6 Bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı (C veya B ehliyetli)

Kamu kurumları kadrolu kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Son yayınlanan ilanda 4 ile 6 bin TL maaşlı zabıta ve itfaiyeci alımı yapılacağı açıklandı. C ve B ehliyetli olanları başvurusu nasıl alınacak.

Kamu kurum ve kuruluşları, kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası duyurusuna göre zabıta ve itfaiyeci alımı yapılacak. Alımı yapılacaklar 4 ile 6 bin TL arasında maaş verilecek. Aranan şartlar arasında C veya B ehliyeti aranmaktadır.

Türkiye genelinden başvurularını kabul edeceği alımı Karabük Safranbolu Belediye Başkanlığı yapmaktadır. Başvuru yapacak adaylarda boy ve tartılma işlemi yapılacağı üzere şahsen başvuru istemektedir.

itfaiyeerizabitamemuru-002.jpg

Başvuru adresi ve tarihi

Adaylar istenen belgelerle birlikte 18 Mayıs 2021 saat 17:00 kadar mesai saatleri içerisinde Yeni Mahalle Sadri Artunç Caddesi Belediye İş Merkezi Kat: 6 Safranbolu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

4 itfaiye eri alımı kadın erkek başvuru şartları: İtfaiyecilik ve yangın güvenliği, sivil savunma, itfaiyecilik ve sivil savunma, sivil savunma ve itfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

2 zabıta alımı kadın erkek müracaat koşulları: Lisans düzeyinde eğitim veren siyasal bilgiler fakültesi veya iktisadi idari bilimler fakültelerinin yerel yönetimler, kamu yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

2 zabıta memuru alımı kadı erkek başvuru koşulları: Lisans düzeyinde eğitim veren siyasal bilgiler fakültesi veya iktisadi idari bilimler fakültelerinin yerel yönetimler, kamu yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. YDS İngilizce sınavından en az C seviyesinde puan almış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor.

Kamu personeli seçme sınavı KPSS 60-70 puanı bulunan 30 yaşını doldurmamış olanlar başvuru yapabilecek. Erkeklerde 167 cm ve kadınlarda 160 cm den kısa olmayanların başvurusu alınacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.