İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Başvurusu 28 Eylül’de Bitiyor

İŞKUR KPSS şartı aramadan danışman alımı yapacağını açıkladı. Türkiye genelinde bu alıma başvuru yapabilirsiniz. İŞKUR kamu personel alımı başvuruları 28 Eylül 2021 tarihinde sona erecek. Kimler bu alıma başvuru yapabilecek.

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Duyurusu

KPSS şartsız kamu personeli alımı ne zaman? İŞKUR tarafından 2 danışma memuru alımı yapılacağı bildirildi Başvuru tarihi 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar internet üzerinden gerçekleştirilebilecek. Alım için başvurular İŞKUR ‘Bilişim Teknolojileri Destek Birimi’ne yapacaktır. Başvuru öncesinde iletişim numaralarını arayarak görüşme yapmanız gerekiyor.

İŞKUR Hangi Alanlarda Alım Yapıyor?

İŞKUR bünyesinde bir çok personel alımı gerçekleştirilmektedir. Bu alımlar;

• Kamu personeli,

• TYP,

• Kamu memuru,

• Kurumdışı personeli,

• Açık işler,

• İşbaşı eğitim programı gibi alanlarda gerçekleştirilir.

İSDEP bireysel personel alımı konusunda detayları ise yazımızda bulabilirsiniz. İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda beraber yürütmüş olduğu proje kapsamında görev almak üzere uygun danışmanların alımını gerçekleştirecektir.

Başvurular Ne Zaman Bitecek?

İŞKUR bünyesinde İSDEP projesi dahilinde bireysel danışmanlık personeli alımı gerçekleştirilecektir. Geçici koruma altında bulunan Suriyeli sığınmacılar ve Türk Vatandaşları için istihdam projesi kapsamında alım yapılacak sayılar şu şekilde olacaktır;

• İletişim Danışmanı – 1 kişi,

• Yerel Satın Alma ve Sözleşme Yönetimi Danışmanı – 1 kişi olacak şekilde yapılacaktır.

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı ile beraber yürüttüğü olan proje kapsamında bireysel danışman alımı gerçekleştirecektir. Talep edilen bireysel danışmanlık işlerine ilişkin iş tanımlarına kurumun resmi internet adresinden kolayca öğrenebilirsiniz.

Danışman Seçimi Nasıl Yapılacak?

Danışman alımları Dünya Bankası’nın kılavuzunda belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi sistemiyle yapılacaktır. Başvuru gerçekleştirecek kişilerin özgeçmişlerini en geç 28 Eylül 2021 tarihine kadar kurumun belirtmiş olduğu adrese e-posta yoluyla ulaştırılmaları gerekiyor. İŞKUR tarafından yapılacak danışman personel alımı projenin bitiş süresine kadar devam ettirilecektir. Proje sonunda adayların sözleşmeleri tamamlanacaktır.

Tüm detayları için haber detaylardan ulaşın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum