Devlete 10 Bin Mülakatsız Personel Alımı İlan Listesi Yayımlandı

Devlete 10 Bin Mülakatsız Personel Alımı İlan Listesi Yayımlandı

Sizler için Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi ve Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan başvuru kılavuzlarını inceledik. Yapılan incelemelere göre devlete 10 bin mülakatsız personel alımı yapılacaktır. İlan detayları haberimizde verilmiştir.

Son Dakika: Devlete 10 Bin Mülakatsız Personel Alımı İlan Listesi Duyurusu

Kamu kurumlara kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere düzenli olarak personel, işçi ve kamu personeli almaktadır. Bazı ilanlar da KPSS puan şartı aranırken, bazı alımlarda ise KPSS’siz alım yapılmaktadır. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan son açıklamaya göre, kamuda işe girişlerde yapılan mülakatlar kaldırılmıştır. Mülakatların kaldırılması hususunun ardından kamu kurumları tarafından mülakatsız personel alım ilanları yayımlanmaya başlanmıştır. İncelemeler sonucunda;

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı,

Kültür ve Turizm Bakanlığı,

Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) Genel Müdürlüğü,

İnönü Üniversitesi bünyesinde personel alımları gerçekleşecektir.

Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) Genel Müdürlüğü İŞKUR’dan Kamu İşçi Alımı Yapıyor

EÜAŞ, farklı kadrolarda istihdam etmek üzere 163 işçi alımı yapılacaktır. Geçtiğimiz günlerde İŞKUR'dan yayımlanmış olan ilana göre mülakatsız yapılacak olan bu alımlar için adaylar belirlenirken, kura yöntemi sistemi uygulanacaktır. Alımlar 1 büro personeli, 2 teknisyen, 71 elektrik teknisyeni, 70 makine teknisyeni, 14 elektronik teknisyeni ve 5 kimya teknisyeni ve olmak üzere 6 kadroda gerçekleşecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

devlete-10-bin-mulakatsiz-personel-alimi-ilan-listesi-yayimlandi.jpg

Kültür ve Turizm Bakanlığı 127 Kamu Personeli Alımı

Resmi Gazete'den yayımlanmış olan ilana göre yazılı veya sözlü sınav yapmadan 127 personel alımı yapılacaktır. Alımlar, 27 temizlik görevlisi, 34 büro personeli ve 62 güvenlik görevlisi olmak üzere 3 kadroda gerçekleşecektir. İşe alınacak olan personeller belirlenirken KPSS puan şartına göre sıralamalar yapılacaktır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Aile ve Sosyal Hizmet Bakanlığı Devlet Personeli Alımı

Bakanlık tarafından Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kurumları bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacaktır. Mülakatsız olarak yapılacak bu alımlar için Adana, Şırnak ve Antalya illerinde alım yapılacağı bilgisine ulaşılmıştır. Alımlar 2021 veya 2022 KPSS puan sıralamasına göre gerçekleşecektir. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

İnönü Üniversitesi Mülakatsız Memur Ataması Yapıyor

Üniversite Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, önlisans mezunu tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölüm mezunlarından sekreter alımı yapılacaktır. KPSS sınavından P3 puan türünde en az 60 puan almış olmanız gerekmektedir. Alımlar sınav puanınıza göre yapılacaktır. Başvurular başlamış olup başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

2023 kamu personeli alımı, son dakika 2023 bakanlık ilanları, 2023 işçi alımı, son dakika 2023 kamu işçi alımı, güncel İŞKUR ilanları, güncel Resmi Gazete ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum