Aile Bakanlığı Mülakatsız 4 İlde SYDV Personel Alımı

Aile Bakanlığı Mülakatsız 4 İlde SYDV Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 4 ilde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına personel alımı yapılacaktır. Yapılan açıklamalara göre KPSS puan şartı ile mülakatsız personel alımı gerçekleştirilecektir.

Aile Bakanlığı Mülakatsız 4 İlde SYDV Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılacak olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına personel alımı için Adana Feke, Antalya, Manavgat ve Şırnak Merkez SYDV’lere alım gerçekleşecektir.

Yapacak Kurumları ve Detayları

ADANA – FEKE SYDV 2 işçi alımı:

İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan bu ilana göre 2 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır. Adayların herhangi bir lisan programından mezun olması yeterlidir. 2021 veya 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından P3 puan türünde minimum 60 puana sahip olmak yeterlidir. Ayrıca en az B sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak da aranan şartlar arasındadır.

Daimi kadroda istihdam sağlanacak olup başvurular 1 Haziran 2023 tarihinde başlamıştır. Son başvuru ve son evrak tarihi ise 9 Haziran 2023 mesai saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir. İlana başvurular vakfın resmi internet sitesi üzerinden online olarak alınacaktır.

aile-bakanligi-mulakatsiz-4-ilde-sydv-personel-alimi.jpg

ŞIRNAK - SYDV 1 personel alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı kamu işçi alımı ilan formuna göre Şırnak SYDV bünyesinde istihdam edilmek üzere 1proje koordinatörü alımı yapılacaktır. Geçici kadroda yapılacak olan alımlar için adayların, üniversitelerin; fen edebiyat fakültelerinden, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, çocuk gelişimi, sosyal hizmet alanı ve sosyoloji bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir. Ayrıca bu kadro içinde 2021 veya 2022 KPSS puanı kullanılabilecektir.

40 yaşını doldurmamış olan adaylardan yapılacak olan alımlar için başvurular 30 Mayıs 2023 tarihinde başlamış olup 5 Haziran 2023 tarihinde sona erecekti. Başvurularınızı Şırnak merkez SYDV Vakıf Başkanlığına şahsen yapmanız gerekmektedir.

ANTALYA – MANAVGAT SYDV 1 kamu personeli alımı

SYDV resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre, Adana SYDV kapsamında 1 büro görevlisi alımı yapılacaktır. 4 yıllık lisans eğitim seviyesinde; maliye, işletme, iktisat, ekonometri, muhasebe ve finansman yönetimi, psikoloji, psikolojik danışmanlık veya sosyoloji mezunu olmanız gerekmektedir. 2021 veya 2022 KPSS puan şartı bu kadro için de geçerlidir.

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 6 Haziran 2023 tarihine kadar kamu kurumunun resmi internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.
Online başvuru ekranı: https://vakifilan.aile.gov.tr/

SYDV ilanları, SYDV ilanı, Güncel 2023 SYDV ilanları, Son dakika personel alımı, Adana iş ilanları, Şırnak iş ilanları, Antalya iş ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.