Kamu Kurumu Mülakatsız KPSS 60 Puanla Personel Alımı Başvuru Ekranı

Kamu Kurumu Mülakatsız KPSS 60 Puanla Personel Alımı Başvuru Ekranı

Kamu kurumu Resmi Gazete üzerinde geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre KPSS 60 puan ile personel alımı yapılacaktır. Mülakatsız olarak yapılacak bu alımlar için başvurular başlamış olup başvuru ekranı haberimizin detayında verilmiştir.

Mülakatsız KPSS 60 Puanla Kamuda İş İlanları Son Dakika Duyurusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde kamuya işe alımlarda mülakat sürecinin kaldırılmasının ardından mülakatsız personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Güncel olarak Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre, üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere sağlık teknikeri unvanın da sekreter alımı yapılacaktır. Şartları sağlayan adaylar için başvurular başlamıştır.

Mülakatsız Kamu Personeli Alımı Müracaat Kriterleri Nelerdir?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların yükseköğretim kurumlarının ön lisans düzeyinde tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümünden mezun olması gerekmektedir.

2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme sınavında P93 puan türünde minimum 60 puan almış olmak da aranan şartlar arasındadır.

Adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.

kamu-kurumu-mulakatsiz-kpss-60-puanla-personel-alimi-basvuru-ekrani.jpg

Üniversite tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmak ve sabıka kaydının bulunmaması aranan şartlar arasındadır.

Sosyal güvenlik kurumları bünyesinden yararlanılan yaşlılık veya emeklilik aylığı kapsamında herhangi bir aylık almıyor olmak gerekmektedir.

Erkek personel Adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması veya muafiyet belgesine sahip olması istenmektedir. Tecil durumunda olan adaylardan da başvuru alınacak olup askerlik görevlerinin minimum düzeyde 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Devlet Personeli Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde kamu ilan resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmış olan ilana başvurular 26 Mayıs 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. 9 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere İnönü Üniversitesi Rektörlüğü personel Daire Başkanlığı idari personel bürosuna şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında başvuru dilekçesi mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi ve nüfus cüzdanı belgelerini teslim etmeniz istenmektedir.

Malatya iş ilanları, büro personeli alımı, 2023 mülakatsız personeli alımı, son dakika üniversite memuru alımı, son dakika üniversite personel alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.