Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise

Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise

Danıştay Başkanlığı 30 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. 10 güvenlik görevlisi alımı ve 20 temizlik personeli alımı yapılacağı adayların erişimine sunuldu. En az lise mezun u olan adaylarda aranan diğer şartlar neler.

Danıştay Başkanlığı Sürekli İşçi Alımı Duyurusu

10 güvenlik görevlisi alımı ve 20 temizlik personeli alımı yapılacağı ilan edildi. En az lise mezunu olan adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Türkiye genelinden başvurular kabul edilecek.

Danıştay Başvuruları Nasıl Yapılacak

İŞKUR internet sitesinde 9 Ağustos 2021 ile 13 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara İŞKUR İl Müdürlüğüne – Çankaya Hizmet Merkezine şahsen veya iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmaması isteniyor.
Mesleği ile ilgili en az 1 yıl deneyimi olmak. Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmamak, (Örneğin; 180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+13=93’ten fazla, 80-17=63’ten az olmaması gerekmektedir.). Sınav ilan tarihi itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak.

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak. Sınav ilan tarihi itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak. En az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum