Danıştay Başkanlığı 100 Memur ve Personel Alımları Başvurusu

Danıştay Başkanlığı 100 Memur ve Personel Alımları Başvurusu

Yayımlanan ilanlara göre Danıştay memur ve personel alımı yapıyor. Alımlara başvurular başlayacak olup kılavuz ve tarih sunuldu. 100 personel alımı haberinin detaylar haberimizde…

Kamu ilan sayfasında yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Danıştay 100 işçi ve memur alımı yapıyor. İlana göre 30 işçi ve 70 memur alımı yapıyor. Adaylar için 30 kişi ilanı ve 70 kişi ilanı ayrı ayrı olarak yayınlanarak sizlere sunulmuştur.

Unvan bilgileri

İlana göre Danıştay 10 Güvenlik Hizmeti ve 20 Temizlik hizmeti işçisi alımı yapıyor. Danıştay 30 Zabıt katibi, 3 bilgisayar teknisyeni, 2 inşaat teknisyeni, 10 şoför, 12 Hizmetli, 6 garson, 2 bulaşıkçı, 1 mübaşir ve 4 programcı alımı ile beraber toplam 70 personel alımı yapıyor. 

Genel Şartlar

35 yaşını doldurmamış olmak, Güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, Zabıt Kâtibi, Programcı, Mübaşir, Teknisyen unvanları için KPSS 2020 puan türünden en az 70 puan almış olmak Hizmetli, bulaşıkçı, garson ve şoför unvanları için KPSS 2020 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmak, Kamu ve kuruluşlardan herhangi bir neden ile işten çıkartılmamış olmak, Erkek adayların askerlikle iliği bulunmaması gerekmektedir, En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

Başvuru için gerekli belgeler

Garson için 2 yıl deneyimli olduğuna dair belge zabıt katibi için daktilo veya bilgisayar sertifikası. Programcı unvanı için denklik belgesi isteniyor.

Başvuru tarihi ve şekli

Başvurular Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir Yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine 10 Ağustos 2021 ve 20 Ağustos 2021 tarihi arasında şahsen yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.