5 Kamu Araştırma Hastanesi Mülakatsız 10 Bin İşçi ve Personel Alımı

5 Kamu Araştırma Hastanesi Mülakatsız 10 Bin İşçi ve Personel Alımı

Kamu Araştırma Hastaneleri tarafından güncel işçi ve personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. En az lise mezunu adaylardan başlamak kaydı ile 5 kamu hastanesi mülakat şartı olmadan 10 bin işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı.

Hastane İş İlanları

Kamu Araştırma Hastaneleri Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda 10 bin işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS'li ve KPSS’siz olmak üzere 2 farklı kategoride gerçekleşecek olan alım ilanları için başvurular başlamıştır. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Medeniyet Üniversite 58 Kamu Personeli Alımı

Medeniyet Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak Resmi Gazete aracılığıyla yayımlanmış olan ilana göre 58 kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. 40 üst yaş sınırı ile yapılacak olan alım ilanı için Türkiye genelinden başvuruların kabul edileceği belirtildi. Lise ön lisans ve lisans mezunu adaylardan başvurular kabul edilecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Gebze Teknik Üniversitesi 7 Kamu İşçi Alımı

Gebze Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere koruma ve güvenlik görevlisi, aşçı ve temizlik personeli kadrolarında 7 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Başvurular kurumun yazı işleri Genel Müdürlüğüne şahsen yapılması gerekmektedir. En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamış olup, başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Balıkesir Üniversitesi Kamu Memur Alımı

Balıkesir Üniversitesi Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığıyla güncel personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilanın detayları incelendiğinde, Üniversitenin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekanlarda vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlayabilecek ve 45 yaşını doldurmamış olan adaylardan başvuruların kabul edileceği açıklandı. Başvurular online olarak kabul edilecek olup, son başvuru tarihi 4 Aralık 2023 olarak belirtildi. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi 99 Memur Alımı

Atatürk Üniversitesi hizmet binasında görevlendirilmek üzere farklı kadro pozisyonları 99 memur alımı yapılacaktır. Alımlar, sağlık personeli, tekniker, koruma, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, teknisyen ve büro personeli kadrolarında gerçekleşecektir. 6 farklı kadroda yapılacak olan alımlar için Türkiye genelinden başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır. Başvurular başlamış olup başvuru detayları için tıklayınız.

Bursa Uludağ Üniversitesi 32 Personel Alımı

Bursa Uludağ Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 32 personel alımı yapacağını açıkladı. Resmî gazetede yayımlanmış olan ilana göre başvurular başlamış olup, son başvuru tarihi ise 12 Aralık 2023 olarak açıklanmıştır. Alımlar güvenlik görevlisi ebe, hemşire ve tekniker kadrolarında gerçekleşecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.