2 Bakanlık Kamu Personeli Alımı İlanı Başvuruları Bitiyor

2 Bakanlık Kamu Personeli Alımı İlanı Başvuruları Bitiyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı sürekli işçi alımı ve kamu personeli alımı ilan başvurularında sona gelindi. Adaylar başvurularını elektronik ortamda yapacak. 2 bakanlık ilanları detayları şöyle…

2 Bakanlık Kamu Personeli Alımı İlanları Başvurusu

İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı memur alımı ve sürekli işçi alımı başvuruları alınıyor. 2 bakanlık ilanlarında başvurular sona eriyor. İki ilan kılavuzları ve başvuru şekillerini sizlere hazırladık.

Kültür Bakanlığı 19 Sürekli İşçi Alımı Başladı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı kadrolu sürekli işçi alımı yapacağını ilan etti. KPSS’siz personel alımı 7 branş başvurularına Türkiye genelinden nasıl başvuru yapılacak. Kapadokya Alan Başkanlığı iş ilanları yayınladı.

Mimar (1), Avukat (1), Makine Mühendisi (1), İnşaat Mühendisi (1), Mimar (2), İdari Uzman (2), Büro Görevlisi (6), Destek Personeli (2), Koruma ve Güvenlik Görevlisi (3) alımı yapılıyor.

Giriş Sınavına Başvuru Şekli Ve Süresi:

Adaylar başvurularını 7 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor. Sınava katılmak isteyen adaylar, Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir.

İlan detayları için tıklayın.

NVİ Kamu Personel Alımları

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alımı için ilan yayınlamış ve başvuru alacağı tarihleri açıklamıştı. NVİ kamu personeli alımı başvuruları nasıl ve hangi şartlarda alınacağı bilgileri verildi. 28 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Bakanlık istihdamı yapılacak kişilere sözleşme maaş ücretinin 2 veya 3 katı olarak ödeme yapacaktır.

Adaylar başvurularını 5 Mart 2024 tarihi bitimine kadar saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir. Farklı başvuru yöntemleri kabul edilmeyecek.

İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.