Öğretmen Evi Kuşadası En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (18-50 Yaş)

Öğretmen Evi Kuşadası En Az İlkokul Mezun Personel Alımı (18-50 Yaş)

Öğretmen Evi yeni personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. Aydın Kuşadası Öğretmen Evi personel alımı İŞKUR ilanları 3 branşta yapıyor. En az ilkokul mezunu olan adaylar 18-50 yaş arasında olanlar başvurularını nasıl yapacak.

Öğretmen Evi Personel Alımı İŞKUR ilanları

Aydın Kuşadası Öğretmen Evi personel alımı en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından yapıyor. Daimi statüde alınacaklar için genel başvuru şartları sunuldu. Temizlik görevlisi, aşçı yardımcısı ve aşçı alımı yapılacağı açıklandı

Adaylar aşağıda verilen 3 farklı ilan numarası ile İŞKUR sistemine giriş yaparak başvurularını elektronik ortamda yapması isteniyor. Alım başvuru genel şartları arasında 18 ile 50 yaş arasında olması gerekiyor. Başvuru son tarih olarak 24 Temmuz 2021 açıklandı.

Temizlik görevlisi alımı başvuru şartları: en az ilkokul ve en fala lise mezunu olması talep edilmiştir. Adaylara normal maaş ile birlikte yemek sosyal hakları sunulacaktır. Alınacak kişi kat hizmetlerinde görev alacaktır. 00006155090 iş ilan numarası ile başvuru alınacaktır.

Aşçı alımı başvuru koşulları: en az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapacaklar aşçılık sertifikasına sahip olması ve 3 yıl deneyimli olması istenmiştir. Başvurular 00006154858 İŞKUR ilan numarası ile gerçekleşecektir.

Aşçı yardımcısı alımı başvuru şartları: adaylar 18-55 yaş arasında olması gerekiyor. En az ilkokul en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) okulu mezunu olması talep edilmiştir. Kalfalık sertifikası olan ve 3 yıl tecrübeli olması gerekiyor. Adaylar başvurularını İŞKUR 00006154983 ilan numarası ile yapması gerekmektedir.

Noter kurası 2 Ağustos 2021 tarihinde Kuşadası 1. Noter tarafında gerçekleşecektir. Bu ilana Kuşadası ikameti olanların başvurusu alınıyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.