MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı

MSB Ordu Evi Müdürlüğü En Az Lise Mezun 3 Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Ordu Evi Müdürlüğü en az lise mezunu adaylar arasından 3 personel alımı yapacağını duyurdu. MSB 2 farklı duyuruya göre KPSS’siz ve KPSS 60 puanlı başvurular alınacak. Ordu Evi personel alımı başvuru şartları nedir?

Milli Savunma Bakanlığı Ordu Evi Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre MSB Ordu Evi personel alımı en az lise mezunu adaylar arasından alım yapacaktır. Çanakkale Ordu Evi personel alım başvuru şakli ve şartları adayların erişimine açıldı.

Başvuru yapacak adaylar aşağıda verilen unvan karşılığı olan numara işe İŞKUR iş ilanları üzerinden elektronik olarak 24 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmektedir.

Garson alımı 1 kişi başvuru koşulları; en az lise mezunu olan adaylar KPSS şartsız olarak ilana başvuru yapabilir. Daimi statüde alım için sadece 2 yıl deneyi şartı aranmaktadır. Adaylar 00006152467 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Muhasebeci alımı 2 kişi başvuru şartları; İİBF, iktisat, işletme, siyasal bilgiler ve sosyal bilgiler lisans mezunu olması isteniyor.

Muhasebe, maliye, maliye ve muhasebe, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve denetim, muhasebe finansman, ve muhasebe bilgi sistemleri bölümleri başvuru yapabilecek. En az KPSS 60 puan istenmektedir. SGK dökümü ile 2 yıl deneyimli olduğunu belgelemesi gerekmektedir. Başvuruları 00006152512 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı aranıyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.