İŞKUR TÜBİTAK 6 Büro Personeli Alımı

İŞKUR TÜBİTAK 6 Büro Personeli Alımı

Yayınlanan İŞKUR kamu personel alım ilanları ile kamuya yeni büro personelleri alınıyor. TÜBİTAK büro personeli alımı başvuruları nasıl yapılacak? Başvurular ülke geneli mi olacak? Yaş sınırı var mı? Tamamı haberimizde.

Yayınlanan İŞKUR iş ilanları ile TÜBİTAK bünyesine 6 büro personeli alınacak. Alınacak personeller daimi olarak alınacak ve iş başlangıcında deneme süresine tabi olacaklar. TÜBİTAK kamu personeli alımında aşağıda İŞKUR ilan numarasına göre başvuru şartları ve başvuruları Türkiye genelinden alınacak veya bölge genelinden alınacak alımlar olarak ayrım göstermektedir.

İŞKUR Çankaya Hizmet Merkezi 00005971666 no lu İŞKUR iş ilanı ile 1 kişi Büro Meslek elemanı alımında Türkiye genelinden herkes başvurabilecek olup Kocaeli ilinde çalışılacak.

Bu alıma başvuracak adayların Türk vatandaşı olması, büro asistanı olarak 3 deneyime sahip olması ve belgelendirmesi,  ofis programlarını kullanabilmesi, iletişimi yüksek diksiyonu düzgün olması, 18 yaşından büyük olması, adayların önlisans İletişim ve Halkla ilişkiler, Halkla ilişkiler, Ofis Teknolojileri, İşletme Yönetimi, Büro Yönetimi mezunu olması, KPSS P93 puanı en az 60 olması şartları bulunmaktadır.

İlana başvuru için adayların 09 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları ve sonrasında 19 Nisan 2021 tarihine kadar insan.kaynakları@tubitak.gov.tr adresine elektronik olarak TÜBİTAK iş başvuru formu, özgeçmiş, diploma fotokopisi, askerlik durum belgesi, KPSS belgesi, SGK hizmet dökümü göndermesi gerekmektedir.

İŞKUR 00005972122 nolu iş ilanı ile 1 Büro Memuru alımında başvurular ülke genelinden çalışma ili yine Kocaeli olup yukarıda belirtilen ilandan farklı olarak adayların maliye, muhasebe, finans, ,işletme yönetimi muhasebe ve veri uygulamaları gibi bölüm mezunu olanlar başvurabilecek.

TÜBİTAK 00005972145 numaralı iş ilanı ile 1 Büro Memuru alımında ise şartlar yukarıdaki ilan şartları ile aynı olup alınacak personeller Ankara ilinde çalıştırılacaklar. Bu ilana Türkiye genelinden başvuru yapılabilecek.

00005972208 nolu 1 Büro Memuru alımında personeller Ankara ilinde çalışacaklar ve ülke geneli başvuru yapılabilecek.

İş kurumu 00005972235 iş ilanı ile 1 Büro memuru alında adayların işletme, işletme yönetimi, sekreterlik, büro yönetimi ve sekreterlik, halkla ilişkiler gibi başlıca bölümlerden mezun olması şartı ve yukarıdaki ilanlarda belirtilen şartların tamamı aranmakta.

TÜBİTAK Türkiye Sanayi sevk ve idare enstitüsüne bölge genelinden başvuru yapılacak 1 kişi büro yönetimi ve yönetici asistanı alımında başvuru yapacak personel adaylarının İstanbul ve Kocaeli illerinden olması, KPSS P93 puanı en az 60 puan olması, büro yönetiminde 1 yıl tecrübeli olması, ofis programlarını iyi kullanması, adayların önisans halkla ilişkiler, büro yönetimi, hukuk büro yönetimi, sekreterlik, işletme, işletme yönetimi gibi bölüm mezunu olması şartları bulunmakta.

Gebze İŞKUR hizmet merkezi 00005973238 no lu iş ilanı ile adayların en geç 12 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden veya İŞKUR hizmet merkezlerinden yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.