TÜBİTAK Bursa Test ve Analiz Laboratuvarları 5 personel alımı

TÜBİTAK Bursa Test ve Analiz Laboratuvarları 5 personel alımı

Türkiye İş Kurumu, TÜBİTAK Bursa Test ve Analiz Laboratuvarları Kurumuna 5 kamu personel alımı yapacağını ilan etti. Alım ünvanları arasında büro memuru, teknisyen, tekniker ve meslek elemanı olarak yapılacak.

TÜBİTAK İŞKUR aracılığı ile kamu personeli alımı yapıyor. Bursa Test ve Analiz Laboratuvarları 5 kamu personeli alımı başvuruları nasıl yapılacağı detayları yazımızda sunduk.

ORTAK ŞARTLAR

Kamu personeli seçme sınavına girmiş ve kılavuzlarda belirtilen en az KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. 18 yaş ile 35 yaş arasında olanların başvurusu alınacak. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması istenmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıda verdiğimiz ilan numaraları ile giriş yaparak başvuru yapılabilir. 19 Mart 2021 tarihi bitimine kadar internet ortamında başvuru kabul edilecek. Türkiye genelinden bu ilanlara başvuru yapılabilir. İkamet şartı zorunluluğu bulunmuyor.

tubitak-butal.jpg

1 kişi teknisyen-tekniker; Meslek yüksekokulu gıda kalite kontrol ve analizi, laboratuvar teknolojisi, kimya teknolojisi ve gıda teknolojisi önlisans mezunu olması isteniyor. En az KPSS 60 puan şartı bulunuyor. Başvuru 00005930199 iş ilan numarası olarak verildi.

2 kişi tekniker-teknisyen; Önlisans çevre temizliği ve denetimi, çevre koruma ve kontrol, laboratuvar-kimya teknolojisi ve çevre sağlığı bölümleri olanlar başvuracak. İŞKUR iş ilanları 00005930228 numarası olarak yayınlandı.

1 kişi büro memuru alımı; Halkla ilişkiler ve tanıtım, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, bilgi yönetimi ve işletme yönetimi önlisans mezunu olanlar başvuru yapabiliyor. İş Kurumu 00005930264 ilan numarası olarak erişime açıldı.

1 kişi meslek elemanı alımı; Hukuk büro yönetimi ve sekreterlik, halkla ilişkiler ve tanıtımı, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı ve işletme yönetimi mezunları başvurabilir. İŞKUR 00005930334 ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.