İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı

İŞKUR ilanı: Sulama Birliği A2 Ehliyetli 12 kamu personeli alımı

İŞKUR kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. A2 ehliyeti olan adaylar arasından alım yapılacak. Battalgazi Sulama Birliği 12 kişi daimi kamu personeli alımı için adaylar en az ilköğretim mezunu olması isteniyor.

İŞKUR kamu personeli alımı için ilana çıktı. Battalgazi Sulama Birliği 12 kişi kadrosu daimi statüde ilana çıkılmıştır. A2 ehliyetli en az ilköğretim mezunu adaylar bu ilana başvuru yapabilecek.

Malatya ili Battalgazi Sulama Birliği çiftçi tarla ürünleri zirai sulamacı alımı için şartların neler olduğu şöyle verildi.

dsi-sulama-birligi.jpg

Alım Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacağı üzere en az ilkokul mezunu adaylar 00005960368 iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. Adaylar başvuru için bu ilan numarasını kullanacaktır. 5 Nisan 2021 günü saat 23:59 kadar internet üzerinden başvuru kabul edilecektir.

malatya-battalgazi-sulama-birligi.jpg

Alım noter kurası İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sok. No:9 Sarıgül İş Merkezi Kat:2 Daire:3-4 Battalgazi/MALATYA adresi 15 Nisan 2021 saat 14:00 ile 15:00 arasında yapılacak. kuraya kalacak adaylar 9 Nisans 2021 tarihine kadar evrak teslimi yapacaklar.

Zirai sulamacı için şartlar arasında alt yaş sınırı olarak 18 verilmiş ve üst yaş sınırı belirtilmemiştir. A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları, askerlik ile ilişiği olmaması, istenmektedir. Malatya Yeşilyurt - Battalgazi ilçelerinde ikamet ediyor olması ve iş tecrübesi olarak 5 yıl istenmektedir.

NOT: İŞKUR iş ilanları üzerinden yayınlanan personel alımlarının bazılarında ikamet şartı aranırken bazılarında Türkiye geneli üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.