İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş)

İŞKUR İlanı! Sivas Öğretmenevi Personel Alımı (18-45 Yaş)

İŞKUR ilanları Sivas Öğretmenevi personel alımı yayınlandı. En az ilkokul mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacak. 18-45 yaş arasında olan vatandaşlarda aranan diğer başvuru şartları neler olduğu detayları yazımızda…

Sivas Öğretmenevi Personel Alımı Duyurusu

İŞKUR ilanları yayınlanarak en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR ilanı ile başvurular anlık olarak başlamıştır. İlana göre 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuruları Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını aşağıda verilen ilan numarası ile 2 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda başvuru yapabilir. İŞKUR resmi internet sitesi üzeri veya ALO 170 hattı kullanılarak yapılabilir. Başvuru sırasında adaylar 00006156215 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Neler?

En az ilkokul en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak. KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Aşçılık ustalık belgesine sahip olması ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir.

Noter Kura Tarihi ve Şekli

Alım noter kurası ile yapılacağı üzere 6 Ağustos 2021 tarihinde saat 11:00'de noter kurası yapılacak olup kura sonucu belirlenen listedeki adaylara uygulamalı sınav yapılmak suretiyle asil aday belirlenecektir. Başvuru yapacaklar Sivas şehrinde ikamet ediyor olma şartı bulunuyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.