İŞKUR İlanları! Kamu Personeli Alımı (Öğretmenevi, Bakanlık, Belediye)

İŞKUR İlanları! Kamu Personeli Alımı (Öğretmenevi, Bakanlık, Belediye)

İŞKUR ilanları üzerinden Bakanlık, Öğretmenevi ve Belediyeler kamu personeli alımı yapacağı yayınlandı. Adaylara ilan numaraları ile birlikte her ilanın detayları verildi. İŞKUR personel alımı başvuruları nasıl yapılacak.

Öğretmenevi, Bakanlık ve Belediyeler Kamu Personeli Alımı İŞKUR İlanları
Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlarda en az ilkokul mezunu ve KPSS şartı aranmayan ilanların bulunduğu duyurular yapıldı. Her ilan kendine özgü başvuru şartları barındırıyor. Bu sebepten ilan içeriklerinin bulunduğu ilanları okumadan başvuru yapmayınız.

İlan olarak 6 kamu kurumu bulunuyor olup her ilan için özel haber yayınlanan bu haberin devamında sizlere sunulmuştur. O ilanları inceleyerek başvuru yapınız. Başvuruları ilan durumuna göre elektronik ortamda 2-3 Ağustos 2021 tarihlerinde sona erecektir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Atatürk Kültür Merkezi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü 11 kamu personeli alımı İŞKUR iş ilanları yayınlandı. Başvuruları alınmaya başlanan ilanda son başvuru olarak 2 Ağustos açıklanmıştır. Bakanlık ilanları 10 Temizlik görevlisi alımı için (en az ortaöğretim mezunu) iş ilan numarası: 00006166470. 1 Makine bakımcısı alımı için (önlisans mezunu) iş ilan numarası 00006166603 olarak verilmiştir.

Sivas Öğretmenevi Personel Alımı

En az ilkokul en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak. KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş olması gerekmektedir. Aşçılık ustalık belgesine sahip olması ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuru sırasında adaylar 00006156215 iş ilan numarasını kullanacaktır. 2 Ağustos tarihi bitimine kadar işlem yapılacak.

Antalya Belediye Kamu İşçi Alımı

Antalya Elmalı Belediye Başkanlığının 1 Beden İşçisi (Temizlik) alımı yapacağını duyurmuştur. Başvuruları başlayan ilanın son başvuru tarihi 2 Ağustos 2021 tarihidir. İŞKUR iş ilan numarası 00006156583. 1 Beden işçisi alımı için en az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşından gün almış olması istenmektedir.

Kırşehir Belediye Personel Alımı

Kırşehir Mucur Belediye Başkanlığının 19 kamu işçisi alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup, adaylar en geç 2 Ağustos 2021 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir. ş ilan numarası 00006163448 olarak verilmiştir. 19 İnşaat işçisi alımı en az ilköğretim mezunu olması, 18 ile 50 yaş aralığında olması gerekiyor.

Çanakkale Belediye Kamu İşçi Alımı

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanlığının 1 kamu işçi alımı yapacağını duyurmuştur. KPSS'siz alım yapılacaktır. Başvuruları başlayan ilanın son başvuru tarihi 03 Ağustos 2021 tarihi saat 17:00’ a kadardır. İş ilan numarası 00006168477. 1 Beden İşçisi alımı için en az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olması ve 18 yaşından gün almış olması istenmiştir.

Manisa Belediyesi Personel Alımı

Manisa Alaşehir Belediye Başkanlığı daimi personel alımı ilanı yayınlandı. En az ilkokul en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek. İŞKUR üzerinden 30 Temmuz 2021 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla duyurdu. Adaylar en geç 3 Ağustos 2021 Salı günü mesai bitimine kadar başvuru yapacaklardır. Başvuru 00006169780 iş ilan numarasıdır. En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olan adayların başvurusu kabul edilecek.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum