THY Yer Hizmetleri 41 Sürekli İşçi Alımı 10 Bin TL Maaşla Yapıyor

THY Yer Hizmetleri 41 Sürekli İşçi Alımı 10 Bin TL Maaşla Yapıyor

Türk Hava Yolları yer hizmetleri sürekli işçi alımları başladı. Ortalama 10 bin TL maaş ödemesi ile yapılacak olan alımlar için başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. İşte detaylar...

Türk Hava Yolları Yer Hizmetleri hizmet kalitesini artırmak için her gün farklı projeler ve yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır. Artan iş gücü nedeniyle İŞKUR’dan yayımlanmış olduğu ilana göre 3 farklı kadro da işçi alımı süreci için başvuruları başlatmıştır. Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları nedir? Başvuru sırasında adaylardan KPSS puan şartı istenecek midir? İlana başvuru yapmanızı sağlayacak olan tüm bilgiler yazımızda verilmiştir. Sizde başvuru kriterlerini sağlıyorsanız bir tıkla başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR Sürekli İşçi Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

1 Bulaşıkçı: En az ilkokul mezunu adayların başvuru yapacağı kadro ya alımlar bulaşıkçı kadrosunda gerçekleştirilecektir. 18 – 55 yaş aralığında olanlar başvuru yapabileceklerdir. Sabiha Gökçen Havalimanın da görevlendirmeler yapılacaktır.

Bu kadro için başvurular başlamış olup, başvurular 22 Mart 2023 tarihinde son bulacaktır. Tam zamanlı işçi alımı İŞKUR iş ilan numarası: 00007341410.

39 Yiyecek Hizmetleri Meslek Elemanı: Adaylardan üç vardiyalı çalışma sisteminde çalışmaları istenmektedir. Alımlar Sabiha Gökçen Havalimanın da olacağı için vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlayabilmek adına ilgili çalışma adresine yakın konumda ikamet etmek de aranan şartlar arasında yerine almıştır. Yaş detayı hakkında bir açıklama yapılmamıştır. Engelli personel kadrosuna istidam yapılacaktır. İşe alınacak işçiler servis ve yemek gibi sosyal haklara sahip olacaklardır.

Söz konusu kadro için de başvurular başlamış olup; başvurular 31 Mart 2023 tarihinde son bulacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007357415.

1 Aşçı Yardımcısı: 56 yaşından gün almaya başlamış olanla başvuru yapamayacaklardır. Başvuru adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Aynı zaman da lise, önlisans ve lisans mezunları da başvuru yapmak isterlerse başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapacaklardır ve deneyim şartı aranmamaktadır.

İlgili kurum tarafından başvurular alınmaya başlanmıştır. 6 Nisan 2022 tarihinde sonra başvuru alınmayacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007371807.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

KPSS’siz yapılacak bu alımlar için kadroların son başvuru tarihleri yukarı da verilmiştir. Adaylar başvurularını verilen ilan numaraları ile birlikte İŞKUR e-şube üzerinden veya ALO 170 hattı üzerinden yapabileceklerdir. Üç kadro için de alımlar İstanbul'da yapılacaktır.

surekli-isci-alimi.jpg

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.