Sağlık Bakanlığı 2022 Yılı 1356 Sürekli İşçi Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı 2022 Yılı 1356 Sürekli İşçi Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapacağını ilan etti. 1356 sürekli işçi alımı yapacağımız duyurdu. Sağlık Bakanlığı 2022 personel başvuru detayları belirlendi.

Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 2022 yılı sürekli işçi alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1356 adet sürekli işçi alımı yapıyor.

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları:

Sağlık Bakanlığı personel alımı adayların sadece bir iş yerine başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

Adayların kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşıması gerekmektedir.

İlan tarihi itibarıyla 40 yaşını doldurmamış olan olayların başvuru yapabileceği açıklanmıştır.

Görevini devamlı yapmasını engel bir durum bulunmamak. İşe göndermeden önceki hakkına sahip olan adayların anılan yönetmenliğin 5. maddesinin 1. fıkrasını belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.

Engelli sürekli işi kadroları için kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasına uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmeliğin 3 maddesinin 1 fıkrasının benliğini de tanımadığı şekilde sağlık kurulu raporuna sahip olmak.

İlana göre 1356 temizlik görevlisi alımı yapılıyor. Temizlik görevlisi alımı için adaylarının en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Bakanlık Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi:

Başvurular 19 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum