Kamuya KPSS 50 Puanla ve KPSS’siz Memur, İşçi ve Personel Alınacak

Kamuya KPSS 50 Puanla ve KPSS’siz Memur, İşçi ve Personel Alınacak

Kamu iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. KPSS 50 taban puanla veya KPSS’siz olmak üzere 2 farklı kategoride memur, işçi ve personel alımı yapılacağı bugün itibariyle açıklandı. Farklı kurumlarda yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detaylar.

Kamu İş İlanları

Farklı kamu kurumları kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur, işçi ve personel alımı yapacağını açıkladı. Lise, önlisans ve lisans mezunları için uygun kadrolara yer verildiğini açıklayan kurumlar, başvuruları ise 81 şehirde bulunan adaylardan kabul edileceğini açıkladı. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Kamu Personel Alımı İş İlanları

İstiklal Üniversitesi 48 Kamu İşçi alımı

İstiklal Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Resmi Gazete de yayımlanmış olan farklı branşlarda yapılacak olan alan olan alım ilanı için 48 kadronun ayrıldığı belirtildi. Kahramanmaraş iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilan için mühendis, mimar, tekniker, bir personeli, aşçı, güvenlik görevlisi, koruma ve güvenlik görevlisi ve teknisyen alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihinin ise 11 Aralık 2023 olduğu belirtildi. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

YSK 51 Devlet Memuru Alımı İş İlanı

Yüksek Seçim Kurulu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere başvuruları 81 şehirden kabul edilmek şartıyla 51 devlet memuru alımı yapacağını açıkladı. 31 şehirde yapılacak olan istihdam ilanı için zabıt kâtibi ve arşiv memuru alımı yapılacağı belirtildi. Kurumun taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan başvurular kabul edilecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Dernekpazarı Belediye Başkanlığı İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamu iş ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre mühendis, tekniker ve memur alımı yapılacaktır. En az önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre unvanlara göre taban puanlarda farklılık göstermekle birlikte 2022 yılında yapılan Kamu Personel Seçme sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Marmaris Belediye Başkanlığı 12 Zabıta Alımı İlanı Açıklaması

Muğla iş ilanları kategorisinde Marmaris Belediye Başkanlığı bünyesinde yayımlanmış olan ilana göre KPSS 60 taban puan aranması şartı ile 12 zabıta alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 11 Aralık 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanacaktır. Adayların kurum tarafından istenilen bölümlerinden birinden lisans mezuniyetine sahip olması gerekmektedir. Sınavın yapıldığı tarih itibariyle 30 yaşını tamamlamamış olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detaylara ulaşmak için tıklayınız

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.