İŞKUR Tarım Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

İŞKUR Tarım Personel Alımı Başvuruları Bitiyor

İŞKUR iş ilanları ile tarım personel alımları daha önce yayınlanmış ve sitemizde gerekli açıklamalar yapılmıştı. Başvurular yarın sona eriyor haberi olmayanlar için tekrar bilgilendiriyoruz. Tarım personel alımı nasıl yapılacak iş ilan numarası nedir?

Tarım personel alımı İŞKUR kamu iş ilanları ile başvuruları halen devam ediyor ve sonlanmak üzere gerekli şartları taşıyarak iş imkanından haberdar olmayan veya başvuru yapmayı unutan personel adayları için yayınlıyoruz.

İŞKUR ile alınacak Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitü Müdürlüğü 1kişi personel başvurusu için İŞKUR iş ilan numarası Erdemli Hizmet Merkezi 00006284856 olarak yayınlandı. Başvurular 20 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor.

İŞKUR Kamu İş İlanı ile Tarım Personeli Alımı En az İlkokul Mezunu

İŞKUR ile tarım işçisi olarak yapılacak personel alımında adayların en az ilkokul mezunu olması,

Adayların kadın ve erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,

Personel adaylarının Tarsus ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Alınacak personeller Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde Tarsus lokasyonunda çalıştırılacaklar. Alınacak personeller zirai konularda melezleme, çapalama, gübreleme, budama, hasat, ilaçlama, tarla sürüm, kültürel işler, ve her türlü bahçe bakımı temizliği ve tarımsal işlerde çalıştırılacaklar. Çalışma süresi 5 ay 29 gün olarak duyuruldu.

Adaylar yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numarası İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan linki üzerinden veya hizmet merkezlerinden başvurularını yapmaları sonrasında Enstitü müdürlüğü bünyesinde 27 Eylül 2021 tarihinde kura çekişi yapılarak alınacak personel belirlenecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.