Konya İli Belediye Kamu İlanı Geldi! Personel Alımı

Konya İli Belediye Kamu İlanı Geldi! Personel Alımı

Kamu ilanı ile Konya ili Belediye tarafından KPSS Şartsız beklenen ilan yayınlara sunuldu. Sürekli kamu işçi alımı ilanlara sunulduğu gün itibari ile başvurular açılmıştır. Kimler başvura bilecek? Başvurular nasıl olacak? Aranacak nitelikler nelerdir?

Kamu ilanı ile Konya Belediye personel alımı yapacağını ilan etti. Kaç adet personel alımı olacak? Personel alımı için mülakatlar olacak mı? Başvuru şekilleri ve istenilen nitelikler haber kaynağında belirtilmiştir.

İstihdam sağlamak üzeri belediye kurumuna temizlik görevlisi personel alım süreçleri içerisinde müracaatta bulunup belediye tarafından kura çekilerek mülakatlara girmeye hak kazanan adaylar tabi olacaktır.

Mülakat Puanı Var mı? Varsa İstenilen Puan Kaç!

Mülakat puanı minimum 60 olarak belirlenmiştir. Mülakat puanı 60 olarak belirlenerek en yüksekten en düşüğüne doğru sıralaması şeklinde seçimler yapılacak olup adaylarımız ona göre belirlenecektir.

Müracaat Nasıl Ve Nereden Yapılacak?

Aday tarafından başvuru süreçleri içerisinde müracaat yapması gerekmektedir. İŞKUR kapısından girişlerini yaparak. Adaylardan istenecek evrakların eksikliği belediye tarafından dikkate alınmayıp eksik belge sebebi ile başvuru onayı gerçekleşmeyeceklerdir. Mülakatlara tabi olacak adaylar için belirtilen belgeler aşağıda belirtilmiştir.

Devlet Personel Alımı Adayların Dikkatine!

Temizlik kadrosunda bulunacaklar için hijyenik konusunda iyi olan Sağlıksal olarak alerjisi bulunmayan Sağlıksal açısından hiçbir sıkıntısı bulunmaması gerekmektedir.

Aday tarafından istenecek belgeler

Hijyen eğitimi sertifikası,

İş güvenliği sertifikası,

İşçi sağlığı sertifikası,

Sicili temiz olmak,

Yükümlü ‘er’ görevini tamamlamış olmak.

Verilen sertifika ilan yayın tarihin den önceden alınması gerekmektedir. İŞKUR sayfasın da yayımlanmaktadır.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Tarihi

Adaylar başvurularını Türkiye iş kurumuna giriş yaparak 00006568350 iş ilan numarası ile yapmaları istenmektedir. Başvuru son tarih olarak 15 Şubat 2021 açıklanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.