Kamu İş İlanları! 83 Zabıta Memur Alımları 12-16 Şubat’ta Yapılacak

Kamu İş İlanları! 83 Zabıta Memur Alımları 12-16 Şubat’ta Yapılacak

Kamu iş ilanları yayınlanarak başvuruları almaya hazırlanıyor. 83 zabıta memuru alımı ilanlarına başvuruları 12-16 Şubat 2024 tarihlerinde yapılacak. Zabıta alımı başvuru şartları neler? Hangi 2 şehir bu alımları yapacak?

Kamu İş İlanları Zabıta Memuru Alımı Başvuruları Başlıyor!

83 zabıta memuru alımı ilanları yayınlanmış ve başvuruları alacağı tarih beklenmektedir. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Meram Belediyesi bu zabıta alımı ilanlarını yayınlayan kurumlardır. 12-16 Şubat 2024 tarihleri arasında iki Belediye Başkanlıkları nasıl başvuru alacağı detaylarını bilgilendirdik.

Zabıta Memuru Alımı 10 Kadro Konya İş İlanları

Meram Belediye Başkanlığı daimi kamu personeli alımı kılavuzu yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Zabıta alımı başvuru şartları neler olduğu paylaşıldı. Kimler zabıta olabileceği detayları veridi. Zabıta olma sınavı ve konuları neler olacak?

Konya Zabıta Alımı Başvuru Şekli

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte, 12 Şubat 2024 – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında (09:00-16:00 saatleri arasında) Meram Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Yenişehir Mahallesi Azerbaycan Cad. No:5 Meram/KONYA) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir, Adayların boy ve kilo ölçümü başvuru tarihleri arasında Belediye Merkez Hizmet Binasında bulunan Sağlık İşleri Müdürlüğünce yapılacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

73 Zabıta Memuru Alımı Antalya İş İlanları

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Zabıta memuru olma yöntemleri neler? Kimler zabıta olabilir? Son yayınlanan ilana göre Türkiye genelinden başvuru yapılacak zabıta memuru alımı ilanı bulunuyor. Kadrolu kamu personel alımı başvuru şekli verildi.

Büyükşehir Zabıta Alımı Başvuru Şartları Neler?

Okul itibarıyla öğrenim şartlarını taşımak (kılavuzda tablo mevcut) ve bu öğrenimle ilgili olarak, önlisans mezunları için 2022-KPSS P93 ve lisans mezunları için 2022-KPSS P3 puan türünde, Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Kamu Dairesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şekli Nedir

Adaylar başvurularını 12-16 Şubat 2024 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde (mesai günlerinde saat 09:00-17:30 arasında), sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:20 Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası içerisinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı birimine şahsen müracaat edeceklerdir.

İlan başvuru detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.