Antalya Büyükşehir 73 Zabıta Memuru Alımı! Kamu Dairesi Kılavuzu

Antalya Büyükşehir 73 Zabıta Memuru Alımı! Kamu Dairesi Kılavuzu

Antalya Büyükşehir Belediyesi 73 zabıta memuru alımı başvuru kılavuzu yayınladı. Türkiye genelinden en az KPSS 60 puanı bulunanlar başvuru yapacak. Kamu dairesi zabıta olma şartları neler? Zabıta başvuru özel şartları nedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 73 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Kılavuzu!

Zabıta memuru olma yöntemleri neler? Kimler zabıta olabilir? Son yayınlanan ilana göre Türkiye genelinden başvuru yapılacak zabıta memuru alımı ilanı bulunuyor. Kadrolu kamu personel alımı başvuru şekli verildi.

Büyükşehir Zabıta Alımı Başvuru Şartları Neler?

Okul itibarıyla öğrenim şartlarını taşımak (kılavuzda tablo mevcut) ve bu öğrenimle ilgili olarak, önlisans mezunları için 2022-KPSS P93 ve lisans mezunları için 2022-KPSS P3 puan türünde, Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg’dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri Büyükşehir Belediyemizce başvuru evrakları teslim alınmadan önce yapılacaktır.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Tablonun nitelik kısmında belirtilen, İngilizce veya Rusça YDS’den en az (C) düzeyinde puan almış olmak veya buna denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak.

Kamu Dairesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şekli Neler?

Adaylar başvurularını 12-16 Şubat 2024 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde (mesai günlerinde saat 09:00-17:30 arasında), sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere Yüksekalan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:20 Muratpaşa/Antalya adresinde bulunan Antalya Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası içerisinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı birimine şahsen müracaat edeceklerdir.

Memur alımı başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.