Meram Zabıta Memuru Alımı! Daimi Kamu Personeli Alımı Şartları

Meram Zabıta Memuru Alımı! Daimi Kamu Personeli Alımı Şartları

Zabıta memuru alımı ilanları bekleyenler için müjde. Kamu ilan ile zabıta alımı yapılacak. Daimi kamu personeli alımı Meram Belediyesi yapıyor. Türkiye genelinden en az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvurusu alınacak.

Zabıta Memuru Alımı Kılavuzu 2024 Yılı

Meram Belediye Başkanlığı daimi kamu personeli alımı kılavuzu yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Zabıta alımı başvuru şartları neler olduğu paylaşıldı. Kimler zabıta olabileceği detayları veridi. Zabıta olma sınavı ve konuları neler olacak?

Zabıta Alımı Başvuru Şekli

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte, 12 Şubat 2024 – 16 Şubat 2024 tarihleri arasında (09:00-16:00 saatleri arasında) Meram Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Yenişehir Mahallesi Azerbaycan Cad. No:5 Meram/KONYA) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir, Adayların boy ve kilo ölçümü başvuru tarihleri arasında Belediyemiz Merkez Hizmet Binasında bulunan Sağlık İşleri Müdürlüğünce yapılacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Devlet Memuru Alımı Genel Şartları

Zabıta memuru kadrosu için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesindeki özel şartlara göre, zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak. (Boy ve kilo tespitleri başvuru esnasında Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğünce yapılacaktır.)

13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

Öğrenim Durumu Şartları Nedir?

Mahalli idareler, mahalli idareler (zabıta), yerel yönetimler, genel işletme, işletme, işletmecilik, iş idaresi, işletme yönetimi, maliye, muhasebe, pazarlama, dış ticaret, ilahiyat, ev idaresi, halkla ilişkiler, büro yönetimi önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Konya iş ilanları olarak yayında.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.