JGM sözleşme ücretinin iki katı maaşla kamu personeli alıyor

JGM sözleşme ücretinin iki katı maaşla kamu personeli alıyor

JGM tarafından yapılan personel alım ilanı ile 4/B sözleşme ücretini iki katı maaşla açıktan bilişim kamu personelleri alıyor. Alınacak personellerde aranan şartlar ve başvuru işlemleri haberimizde.

Jandarma Genel Komutanlığı (JGM) tarafından yapılan ilan ile Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemler Başkanlığı bünyesinde Ankara’da çalıştırılmak üzere 4/B personel sözleşme tavan ücretinin iki katı maaşla sözleşmeli 4 kişi bilişim personeli alınıyor. Başvuru için belirgin aranan özellikleri sizler için hazırladık bu şartları taşıyan adayların altta bulunan başvuru kılavuzunu ayrıntılı incelemesi gerekmekte.

Belirtilen fakülte mezunları başvurabilecek

Fakültelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği ve diğer mühendislik bölümlerinden mezun olması veya fakültelerin 4 yıllık mühendislik bölümlerinden, Fen-Edebiyat eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile İstatistik, Matematik ve Fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu’nca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan kişiler başvurabilecek.

JGM yazılım ve yazılım tasarım konusunda en az 3 yıllık mesleki deneyim arıyor.

JGM bilişim personeli alımına başvuracak adayların Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olması gerekmekte.

jgm12.jpg

Güncel programlama dillerinden en az 2 tanesini bilecek

Adaylar Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi gerekmekte.

Başvurular 25 Şubatta başladı

JGK sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuruları 25 Şubat tarihinde başlamış olup 11 Mart 2021 tarihine kadar devam ediyor.

Başvuracak adayların aşağıdaki başvuru kılavuzunu ayrıntılı incelemesi ve vatandaş.jandarma.gov.tr/PTM/Giriş internet adresi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmekte.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.