Jandarma Sahil Güvenlik Akademisi 67 Personel Alacak

Jandarma Sahil Güvenlik Akademisi 67 Personel Alacak

Jandarma ve Sahil Güvelik Akademisi 67 personel alımı duyurdu! 3 farklı ilana göre hangi koşullarda ve hangi branşlara göre alım yapılacağı paylaşıldı. Tüm bilgiler aşağıda listelenmiş olup müracaat edecek adaylara duyurulur.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 67 personel alımı için ilana çıktı. Kurum 3 farklı ilan yayınlayarak başvuruları nasıl kabul edeceğini duyurdu. Adaylar ne zaman ve hangi şartlarda başvuru yapabileceği erişime açıldı.

Müracaat tarihi: JSGA Başkanlığı Akademik gelişim ve değerlendirme şube müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla (PTT ile) başvurmaları gerekmektedir. 25 Şubat 2022 ile 28 Mart 2022 tarihi aralığında gerçekleştirilecektir.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde 3 ilanın kılavuzu bulunuyor. Anlık tüm ilanlara ulaşmak için cep uygulamamızı indirin.

Profesörlük için koşullar: Doçentlik unvanını aldıktan sonra minimum beş yıl açık bulunan profesörlük kadrosunda çalışmış olmak. Sanato tarafından belirlenen öğretim üyeliğini yükseltme ve atamalar için kullanılacak puan sistemine göre üç yüz (300) belirlenmiş puanın üstü alınması gerekmektedir. Sicil araştırması temiz olunması. Bilim alanlarında uluslararası orijinal eserler vermiş ve uygulamalı alanlarda çalışmalar yapmış olunması.

Doçentlik için koşullar: Sanato tarafından belirlenen öğretim üyeliğini yükseltme ve atamalar için kullanılacak puan sistemine göre iki yüz (200) belirlenmiş puanın üstü alınması gerekmektedir. Sicilinde arşiv araştırması olumlu sonuçlanması. Yabancı dil sınavından en az 55 alınması gerekmektedir.

Doktora için koşullar: Atanacağı bölümle ilgili diplomaya sahip olmak. Yabancı dil testinden minimum 55 puanı almış olunması. Sanato tarafından belirlenen öğretim üyeliğini yükseltme ve atamalar için kullanılacak puan sistemine göre yüz (100) belirlenmiş puanın üstü alınması gerekmektedir.

Profesörlük için istenilen evrak türleri: Anabilim dalını belirten fotoğraflı dilekçe eki(fotoğraflı).Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı, Askerliğine dair bitmiş belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora/doçentlik/profesörlük veya uzmanlık belgeleri, Sicil belgesine dair dosya,2 adet fotoğraf, Yayın listesi, Hizmet döküm belgesi isteniyor.

Doçent, Öğretim görevlisi, Araştırma görevlisi ve doktora için evraklar:

Özgeçmiş (JSGA)şeklinde, Nüfus Cüzdanı, Askerliğine dair biten belge, YDS, YÖK DİL sonuç belgesi, Sicil belgesi, Hizmet döküm belgesi, Yayın listesi (ÜAK) şeklinde olacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.