Kıyı Emniyeti Sahil Güvenlik 12 Memur Kamu Personel Alımı 2-7 Mart

Kıyı Emniyeti Sahil Güvenlik 12 Memur Kamu Personel Alımı 2-7 Mart

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sahil Güvenlik Komutanlığı 12 kamu personel alımı yapacağını ilan etti. İşçi, memur ve kamu personeli alımı 2-7 Mart 2022 tarihleri atasında başvuruları alınacak. İŞKUR üzerinden başvuru nasıl alınacak.

Kıyı Emniyeti Gene Müdürlüğü Sahil Güvenlik Komutanlığı yayınladığı ilana göre 12 kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Sağlanacak istihdama göre memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuruları 2-7 Mart 2022 tarihleri arasında İŞKUR tarafından alınacak.

Alınacak Branş Türleri ve Branşlarda sağlanacak şartlar

Isıtma ve Sıhhi Tesisat (Boru Tesisatçısı): Sıhhi Tahsisat, Tesisat teknolojileri, Yapı tesisat sistemleri, Gemi tesisat donatım, Sıhhi tesisat, Isıtma ve doğalgaz iç tesisat alanlarından ortaöğretim kurumlarından mezun olunması gerek.

Elektrikçi (Gemi-Genel): Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatları, Yüksek Gerilim sistemleri, Endüstriyel Bakım ve onarım, elektrik tesisatı gibi alanlardan mezun olunması gerekmektedir.

Elektronik Teknisyeni: elektronik, elektrik-elektronik, Gemi elektroniği ve haberleşme, Haberleşme sistemleri, endüstriyel bakım onarımı, Görüntü ve ses sistemleri, savunma elektronik sistemleri, Otomasyon sistemleri, Güvenlik sistemleri, Endüstriyel otomasyon gibi alanlardan ortaöğretim kurumlarından mezun olunması.

Genel servis İşçisi: İskele kurulum elemanı mesleki yeterlilik belgesi
İş güvenliği ve iş sağlığı saha elemanı: İtfaiyecilik ve yangın güvenliği
Raspacı (Gemi): sanayi boya boyacılık ve yüzey hazırlama, Endüstriyel boyacılık, Boya üretimi, Metal yüzey boyama ortaöğretim kurumlarından mezun olunması,

Soğutma ve İklendirme teknisyeni: İklimlendirme sistemleri, Soğutma sistemleri, Klima sistemleri,

Tekne Ustası (Polyesterci): Tekne ve yat yapımı, Plastik işleme, Plastik kalıp, Kimya, Ahşap, Ahşap yat ve tekne yapımcı, yapı yalıtımı gibi alanlardan mezun olunması.

Büro İşçisi: Bilgisayarlı muhasebe, Muhasabe, Muhasabe finansman, Büro hizmetleri gibi alanlardan mezun olunması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen nitelikleri karşılayan adaylar müracaat edebileceklerdir.

Genel şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı sayılması,

Siciline dair bir suçtan dosya girilmemiş olunması,

Ortaöğretim ve lise ön lisans gibi alanlardan mezun olunması,

Erkek personel adayları için Askerlik görevini fiilen bitirmiş olunması,

Müracaat tarihi: 2 Mart 2022 ile 7 Mart 2022 tarihi aralığında müracaatlar gerçekleştirecek adaylara duyurulur. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile işlem yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.