Şekerbank Personel Alımı Kariyer Başvuru Ekranı Açıldı

Şekerbank Personel Alımı Kariyer Başvuru Ekranı Açıldı

Şekerbank sizlere daha iyi hizmet sunmak için personel kadrosunu genişletiyor. Kariyer başvuru ekranının açılmasıyla çok sayıda personel alımı yapacağını açıklayan banka başvuru kriterlerini de açıkladı! İşte detaylar..

Şekerbank, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Banka personeli alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak? Başvuru yapmanız için gerekli olan bilgiler haberimizde sunulmuştur.

81 ilde bölge müdürlüklerine şubelere ve genel müdürlüklerde istihdam etmek üzere personel alımı yapıyor! Yeni mezun olanlar ve iş bulmayanlara istihdam kapısı açan banka, geleceğin çalışkan ve kendini geliştirmek isteyen elemanları ile kadrosunu genişletirken hizmet alanlarında ilerlemeyi kendisine amaç ediniyor.

Personel Alımı Başvuru Kriterleri Belli Oldu!

Seyahat engeli ve farklı bir kuruma karşı hizmet yükümlülüğü bulunmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından başvuru alınacaktır.

Üst yaş sınırı hakkında bilgi verilmemekle birlikte 28 yaşından küçük olanların başvuruları değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Tecrübeli veya tecrübesi olanlardan alınacak başvurular için adayların lisans eğitimini "Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, Muhasebe ve Denetim, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İşletme Enformatiği, Matematik Mühendisliği, Muhasebe Bilgi Sistemleri" ilgili bölümlerden birinden tamamlamış olması gerekiyor.

Aktif bilgisayar kullanabilen ve MS Office programlarına hakim olan adaylardan alım yapılacaktır.

Erkek personel adaylarını T.C. karşı zorunlu hizmet görevlerini (askerlik) yerine getirmiş, muaf olmuş veya ilişiğinin olmaması şartı aranıyor.

İşe Alım Süreci Nasıl İlerleyecek?

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından adaylar sırasıyla 4 oturumda gerçekleşecek sınava tabii tutulacaklardır. Sınavların listesi:

  • Genel Yetenek Sınavı,
  • İngilizce Sınavı,
  • Mülakat,
  • Kompozisyon Değerlendirme.

Sınavlarda istenilen başarıyı göstermiş olanlardan ise alımlar gerçekleşecektir. Mülakat ve Kompozisyon değerlendirme sınavı için adayların İstanbul Genel Müdürlüğünde sınav gününde bulunmaları gerekiyor. Söz konusu iki sınav yüz yüze yapılacaktır. Genel Yetenek Sınavı ve İngilizce Sınavında göstermiş olduğunuz başarıya göre diğer iki sınava çağırılacaksınız. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden süreci takip etmenizde fayda var!

banka-personeli-alimi.jpg

Banka Memuru Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İlana başvurular Şekerbank tarafından alınmaya başlamıştır. İlgili ilan yeni yayımlanmış olup son başvuru günü hakkında bir açıklama yapılmamıştır. Fakat başvurular online olarak yapılacaktır. Başvuru için Google arama yerine Şekerbank Müfettiş Yardımcısı alımı başvuruları yazarak başvurabilir veya vermiş olduğumuz başvuru linki üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. Alımlar İstanbul merkezlerinde gerçekleşecektir diğer merkezlerde yapılacak olan alımlar için bizi takip edebilirsiniz!

Başvuru ekranı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.