Şehir Hizmetleri 2 Kamu İşçi Alımı! İŞKUR ilanı Başvuruları

Şehir Hizmetleri 2 Kamu İşçi Alımı! İŞKUR ilanı Başvuruları

Şehir Hizmetleri İŞKUR kurum dışı kamu işçi alım ilanı formuna göre işçi alımı yapacaktır. Yayımlanmış olan ilana göre en az lise mezunu adaylardan kabul edilecek olan alımlar, farklı kadro ve pozisyonlarda gerçekleşecektir.

Şehir Hizmetleri 2 Kamu İşçi Alımı! İŞKUR ilanı

Konya Şehir Hizmetleri, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 saha kontrolü ve 1 elektrik ustası kadrolarında işçi alımı yapacaktır. KPSS puan şartı aranmadan yapılacak olan alımlar için başvurular 7 Temmuz 2023 tarihi itibariyle alınmaya başlanmıştır. Daimi kadro da istihdam sağlanacak olup sürece dair detaylar haberimizde sunulmuştur.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Kriterleri Belli Oldu

1 saha kontrolü alımı için şartlar; Üniversitelerin örgün eğitim veren inşaat teknikerliği ön lisans mezunu olmanız gerekmektedir. İyi derecede oda kart ve Microsoft Office programlarını kullanıyor olmanızın yanı sıra statik, proje, okuma ve denetleme bilgisine sahip olmamızı istenmektedir.

Ölçüm cihazlarını kullanabilen ve sahada imalat yapabilecek deneyime sahip olan kişilerden alım gerçekleşecektir. Şantiye hakediş ve metraj yapı bilgilerine sahip olmamız gerekmektedir.

Maliyet teknik şartname ve keşif hazırlayabiliyor olmalısınız. Arazi koşullarında çalışmanıza engel olabilecek herhangi bir sağlık probleminiz bulunmasının yanı sıra kas gücü ve bedel gücü gerektirecek işleri yapabilmenize engel olabilecek. Sağlık sorununuzun da olmaması gerekmektedir. İlanın yayın tarihi itibariyle 35 yaşından büyük olmamanız istenmektedir.

1 elektrik ustası alımı için şartlar; Endüstri meslek lisesi veya ticaret meslek liselerinde okutulan elektrik ve elektronik bölümü mezunu olmanız gerekmektedir. Parklarda elektrik tesisatı ve aydınlatma ile ilgili iş takibi yapabilecek ve mesleki deneyime sahip olan kişilerden alım gerçekleşecektir. Tercihen elektrik pano monitörlü alanlarında bilgi sahibi olmanız ve sertifikanız olması istenmektedir. Görevlendirmeler, elektrik arıza, bakım, onarım ve tamir işlerinde yapılacaktır. Erkek adaylardan yapılacak olan alım için askerlik görevinizi tamamlamış istenmektedir.

İŞKUR Devlet Personeli Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

Kamu kurumu tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular, 13 Temmuz 2023 tarihi de dahil olmak üzere alınacaktır. Şartları sağlayan adaylar, başvurularını https://isbasvuru.konya.bel.tr adresine online olarak yapmaları gerekmektedir. Online başvuru sistemi haricinde yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.