KPSS DİB-MBSTS giriş belgelerini erişime açtı

KPSS DİB-MBSTS giriş belgelerini erişime açtı

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Başkanlığı kamu personeli seçme sınavı (KPSS) DİB MBSTS giriş belgelerini adayların erişimine açtı. 10 Nisan 2021 uygulanacak sınava girmek için belge çıkarınız.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Başkanlığı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS DİB MBSTS giriş belgelerini erişime açtı. 10 Nisan 2021 tarihinde uygulanacak sınav için adaylar nasıl bir yol izleyeceği temel kurallarla birlikte verildi.

DİB-MBSTS: Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı Duyurusu. (31 Mart 2021).

sym-kpss-dib-mbsts-sinavi.jpg

2021-DİB-MBSTS Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

10 Nisan 2021 tarihinde uygulanacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (2021-DİB-MBSTS) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin  AİS internet adresinden 31 Mart 2021 tarihinde saat 15.45'ten itibaren T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DİKKAT! 10 Nisan 2021 tarihinde uygulanacak olan 2021-DİB-MBSTS için adaylar, saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.