EGM Bekçi Alımı Sınav Girişi Belgeleri Yayımlandı

EGM Bekçi Alımı Sınav Girişi Belgeleri Yayımlandı

Türkiye Geneli olan Emniyet bünyesindeki bekçi alımı için sınav giriş belgeleri yayımlanmış durumda. Adaylar kısa süre zarfında giriş belgelerinin çıktılarını alarak kontrol etmeleri gerekmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyelerinde yapılacak bekçi alımı ön sağlık aşamasından geçen adayların sınav giriş belgesi yayımlanmış durumda. Ön sağlıktan geçemeyen adayların giriş belgeleri gösterilmemektedir.

Bekçilik Sınav Yerleri İle Bilgilendirme

Türkiye geneli olan bekçilik alım ilanından sonra sağlık aşamasını geçen adayların bir sonraki aşamaya gelmiş durumda. İlk aşamayı geçmiş olan adaylar 2. Aşamadaki sınav giriş belgelerini alarak kontrollerini sağlaya bileceklerdir.

Adayların belge kontrolleri sağlaması ardından gireceği sınav adresini bir gün önceden yer tespitini gerçekleştirerek keşfini yaparak gireceği adresi bulmasını kolaylaştırmış olacaktır. Olası trafik yoğunluğunda olası aksamalardan dolayı bir gün önceden yakın konumlarda veya önce yer tespiti yapılmış olup erken vakitte gelinmeleri gerekmektedir.

Sınav Tarihi Ve İlgili Şartlar

Emniyet birim tarafından yapılacak olan bekçilik alımındaki aşama aşama mülakatlar yaparak 2.’inci aşamaya gelmiş durumda. Adayların 8 Temmuz 2022 tarihi itibari ile sınav giriş belgeleri yayımlanmış olup 17 Temmuz 2022 tarihinde Pazar günü saat 10:00’da sınav yapılacaktır.

Adayların bugün itibari ile son 1 hafta süreleri kalmış olup kişiler 1 hafta boyunca yazılı sınava yönelik bol bol sorular çözmeleri gerekmektedir. Adayın sınavı saat 10:00 da gerçekleştirileceğinden dolayı mensup kişinin maksimum 9:30 saat civarların bina girişinde bulunmaları gerekmektedir. Adaylar için bulunması gereken ideal saati 8.30 da olmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.