Afyonkarahisar Belediyesi 2 Kurayla Sürekli İşçi Alımı

Afyonkarahisar Belediyesi 2 Kurayla Sürekli İşçi Alımı

Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı bünyesine bağlı 2 belediye tarafından Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre kura işlemleri neticesin de sürekli işçi alımı yapılacaktır. Farklı kadrolarda yapılacak olan bu alımlar için 2 işçi istihdam.

Belediye Personeli Alımı İlanlarına Bir Yenisi Daha Eklendi! 2 Sürekli İşçi Alımı

Afyonkarahisar ili Düzağaç Belediye Başkanlığı ve Kızılören Belediye Başkanlığı tarafından son dakikaya yayımlanmış olan ilana göre işçi alımı yapılacaktır. En az ilköğretim seviyesinde olan kişilerden yapılacak olan bu alımlar için noter kurası ve sözlü mülakat yöntemine göre işe alımlar gerçekleşecektir.

Düzağaç Belediyesi İşçi Alımı İlan Detayları

Belediye Başkanlığı, sürekli işçi talebini otomotiv, elektromekanikler kadrosu için yapmıştır. Hani erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. İlanın yayın tarihi itibariyle son 3 ay Afyonkarahisar ile Sinanpaşa ilçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yaşlılık veya emeklilik aylığı almıyor olmaları kilitlenmektedir. Görevinizi yapmanıza engel olabilecek hastalığınızın bulunmaması ve yine ilanın başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

Adayların askerlik görevini fiilen yerine getirmiş olması istenmektedir. B sınıfı sürücü belgesi MEB onaylı motorlu araçlar teknolojisi alanı, otomotiv elektronik dalından mezun olmuş olmanız istenmektedir. Ayrıca motorlu araçlar teknolojisi alanı, otomotiv elektromekanik dalından ustalık belgesine sahip olanlarda müracaat yapabileceklerdir.

Kızılören Belediye Başkanlığı Daimi İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı bünyesinde bedel işçisi kadrosunda 1 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Bay ve bayan adaylardan kabul edilecek müracaatlar için en az ilköğretim, en fazla ise önlisans mezunu olunması şartı aranmaktadır. İŞKUR vasıtasıyla yapılacak olan kamu işçi alımı için daimi kadro da istihdam yapılacaktır.

Belediye İşçi Alımı İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Temizlik personeli alımı için başvurular; 19.07.2023 tarihi mesai bitimine kadar şahsen Kızılören Belediyesine (Cumhuriyet Mah. Cengiztopel Cad. No:28 P.K.:03560 Kızılören / AFYONKARAHİSAR) bizzat yapılacaktır.

Otomotiv, elektromekanikler personel alımı için ise; 18.07.2023 - 19.07.2023 arasında Düzağaç Belediyesi'ne şahsen yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.