Üniversiteler 43 Personel Alımı ve Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Üniversiteler 43 Personel Alımı ve Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Üniversite hastaneleri kamu personel alımı yapacak. 3 farklı üniversite yayınladığı iş ilanları ile memur alımı, güvenlik alımı ve sürekli işçi alımı yapacak. Hastane personel alımı haber detayları aşağıdadır.

Devlet Üniversite Hastaneleri Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Türkiye’de bulunan 3 devlet üniversitesi birimleri içinde görevlendirilmek üzere memur alımı, güvenlik alımı, şoför alımı, sağlık personeli alımı, kamu personel alımı ve sürekli işçi alımı gerçekleştirecek.

Trabzon Üniversitesi 25 Kamu Personel Alımı

Trabzon üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanlarına göre bünyesinde çalışmak üzere sürekli işçi alımı ve memur alımı yapılacaktır. Alınacak unvanlar ise diyetisyen alımı, tekniker alımı, elektrik teknisyeni alımı, büro personeli alımı, koruma ve güvenlik görevlisi alımı, işçi alımı ve temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Trabzon üniversitesi 25 kamu personeli alımı ilanları görüntülemek için tıklayınız.

Üniversite Hastanesi İşçi Alımı

Devlet Hastanesi işçi alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan iş ilanlarına göre hastane bünyesinde çalışmak üzere 17 personel alımı yapılacak. Alımı yapacak üniversite 19 Mayıs üniversitesi olup alınacak unvanlar ise şoför alımı, temizlik personeli alınmaları gerekiyor güvenlik personeli alımı ve diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır.

Devlet Hastanesi 17 işçi alımı başvuru detayları için tıklayınız.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimler Üniversitede Memur Alımları

Afyonkarahisar sağlık bilimleri üniversitesi tarafından yayınlanan iş ilanları ona göre bünyesinde memur alımı yapılacak. Personel alımı kapsamında üniversite tarafından yayınlanan iş ilanlarına göre bünyesinde çalışacak park bahçe ve konum koruların bakımı yani bahçe bakım elemanı alımı üniversite öncesine yapılacak. Başvuru yapacaklar için başvurular yarın sona erecektir.

Sağlık bilimleri üniversitesi personel alımı iş ilanlarına başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum