Ziraat Bankası Personel Alımı Güncel İş İlanları

Ziraat Bankası Personel Alımı Güncel İş İlanları

Ziraat Bankası bünyesinde çalışmak isteyen ve iş arayan adaylar için beklenen müjdeli haber geldi. Banka tarafından güncel iş ilanları yayınlanacak. Başvuru şartlarına göre en az lise mezunu adaylardan farklı kadrolarda alım yapılacağı tahmin edilmektedir

Ziraat Bankası’nın tarihi geçmişi Cumhuriyetin kurulma yıllarına kadar dayanmaktadır. Banka tarafından zaman zaman yeni personel alımları yapılmaktadır ve bununla ilgili başvuru kılavuzları yine bankanın resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyurulur. Başvuru adayları yayınlanmış olan başvuru kılavuzlarını takip ederek yine ilanların son başvuru tarihlerine göre başvurularını yaparlar. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Ziraat Bankası insan kaynakları departmanında bulunan yetkili başvuru adaylarına geri dönüş yapar. İstenen şartları sağlayan adaylar başvuru yaptıkları unvana göre sözlü mülakata veya yazılı sınava alınarak işe kabul edilirler.

Ziraat bankasının personel alımı ilanlarının yanı sıra dönemsel olarak stajyer öğrenci personeli kadrosunda da alımlar yaptığı bilinmektedir. Ziraat bankasının stajyer öğrenci kadrosunda yapacağı alımları Ziraat bankasının resmi web sitesi üzerinden veya bizleri sosyal medya hesabı üzerinden takip ederek anında güncel ve doğru bilgiye ulaşma imkanı yakalarsınız.

Ziraat Bankası personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Banka personeli olmak isteyen adayların öncelikle eğitim şartlarını karşılıyor olması gerekmektedir. İlgili banka tarafından lise önlisans ve lisans mezunları olmak üzere 3 eğitim öğretim kademesinde ilanlar yayınlanmaktadır. Yayınlanacak olan bu ilanları dikkatlice incelemeniz ve size en uygun olan ilanı seçip başvuru yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu ilanlara başvurular yalnızca türk uyruklu vatandaşlardan alınmaktadır. Kamusal haklarından mahrum bırakılmamış ve banka tarafından iş başvuru süresinin tamamlanmasının sonucunda yapılacak olan güvenlik ve arşiv soruşturmasında olumlu sonuçlanmak gerekmektedir. Aksi durumun yaşanması sonucunda adayların işlerine son verilecektir.

Banka personeli alımı başvurularına dair süreç ve başvuru yeri nedir?

Şu an için banka tarafından yalnızca üniversite öğrencilerine staj başvuruları alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen öğrenciler başvurularını kariyer kapısı üzerinden e devlet şifreleri ve TC kimlik numaraları ile sisteme giriş yaparak tamamlayacaklardır. Başvurular yalnızca belirtilen sistem üzerinden online olarak alınacak olup farklı türde bir başvuru yapılamayacaktır.

banka-personeli-alimi.jpg

Banka personeli alımı

Banka memuru alımı

Banka İlanları

Başvuru linki

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.