Yıldız Teknik Üniversitesi 49 Bin TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi 49 Bin TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazete ilanına göre Yıldız Teknik Üniversitesi 5 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum alımı 2022 ve 2023 KPSS puanı ile yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak kişilere en az 49 bin TL maaş verileceği tablo halinde sunuldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi Gazete 6 Aralık 2023 ilanına göre üniversite kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alacak. Kuruma başvuru yapacaklar 2022 veya 2023 KPSS sınavından puanı olması gerekiyor. Sözleşmeli bilişim personeli alımı olacağı üzere 49 bin TL maaş ile 74 bin TL maaş arasında değişecektir.

Kamu İlanı Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar, Üniversite Personel Daire Başkanlığının internet sitesinde yer alan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Başvuru Formu” nu doldurarak ekleri ile birlikte zarflayarak kapattıktan sonra zarfın üzerine ad-soyad ve başvurulan pozisyon bilgilerini muhakkak yazmalıdır. Başvuruların, şahsen veya posta yoluyla aşağıdaki iletişim bilgilerinde belirtilen adrese, ilan başvuru süresi içinde yapılması gerekmektedir. 20 Aralık 2023 son başvuru tarihi olarak açıklandı.

Personel Alımı Başvuru Şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

(b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu maddede belirtilen yükseköğretim mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 (iki) katı ödenecek pozisyonlar için başvuru yapabilirler.)

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4'üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır).

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek. İstanbul İş İlanları olarak sunuldu.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.