Türk Telekom İş İlanları! 12900 TL Maaş 200'den Fazla Personel Alımı

Türk Telekom İş İlanları! 12900 TL Maaş 200'den Fazla Personel Alımı

Türk Telekom bünyesinde sistem edilmek üzere farklı unvanlarda uzman ve personel alımı yapıyor. Türk Telekom personel alımı için unvanlar belirlendi. İş ilanları kapsamında 12900 TL maaşla 200’den fazla personel alımı yapılıyor.

Türk Telekom resmi internet sayfası üzerinden iş ilanları kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre Türk Telekom, TV, reklam, satış uzmanı, ses yönetimi, kıdemli uzmanı, veri bilim uzmanı, BT, proje yönetim uzmanı, kurumsal Segment, satış planlama ve raporlama uzmanı, performans izleme ve analiz uzmanı, stratejik müşteriler, teknik satış yöneticisi, veri kalitesi, süreç yönetimi uzmanı, Bilgi güvenliği ve teknoloji, risk yönetimi, uzmanı sızma testi uzmanı, iz zekası operasyonu uzmanı ve satış kontrol uzmanı unvanlarında personel alımı yapıyor.

Adayların medya planlama ajansları ve reklam verenler ile düzenli olarak sunum toplantıları gerçekleştirebilmesi reklam verenlerin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üreterek gelir potansiyelini arttırması ve yeni müşteri kazanmaya yönelik çalışmalar yapması TV ve dijital ile beraber üretilen 360 projelerin satışını yapması müşteri ajans ve TV arasında ilişkileri kurmak geliştirmek ve iyileştirmesi gerekmektedir.

Reklam kampanyalarının takibini rakibinin üzerine yapmak reklam antlaşmaları kapsamında içerik operasyonlarını takip etmek üst yönetime satış programlarını hazırlamaları gerekmektedir.

Türk Telekom İş İlanları Personel Alımı Başvuru Şartları:

Üniversitelerin Reklamcılık pazarlama iletişim istatistik ve mühendislik gibi bölümlerinin 4 yıl mezunu olmak alanında en az 5 yıl deneyime sahip olmak çivi ve dijital ile yapılacak 360 mecra satışında kendi geliştirebilmek. Dışa dönük insan ilişkilerinde başarılı iletişim ve ikna becerileri güçlü ekip çalışmasına uyumlu yönetim becerisine sahip olmak.

Türk Telekom Personel Alımı Başvuru Şekli:

25 Ağustos 2022 tarihi itibari ile yayınlanan ilanlara göre başvurular Türk Telekom resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Başvuru ekranı için tıklayınız

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.